Shopee i Sławomir, czyli NOWA viralowa piosenka. Nie chcecie tego słuchać

Shopee i Sławomir, czyli NOWA viralowa piosenka. Nie chcecie tego słuchać

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,23.08.2022 12:30

Shopee wydał nowy spot reklamowy, w którym Sławomir, gwiazdor disco-polo, śpiewa przeróbkę swojego największego hitu. Czy da się zrobić coś bardziej krindżowego?

Shopee to singapurska platforma sprzedażowa, która zawładnęła polską przestrzenią reklamową. Wszystko przez promujące ją spoty, które są tak naprawdę denerwującymi przeróbkami popularnych piosenek. Każda z tych reklam zbierała po setki tysięcy odtworzeń, a na TikToku klipy parodiujące Shopee były (i są) idealnym materiałem pod viral.

A teraz Shopee powraca z kolejną nową piosenką. Czy da się zrobić coś bardziej krindżowego?

Shopee i Sławomir

Czy spodziewaliście się, że Shopee wyprodukuje kolejny viralowy reklamowy klip? Ach, to musiało się wydarzyć. Wraz ze Sławomirem, popularnym gwiazdorem disco polo, stworzyli coś, czego - moim prywatnym zdaniem - nie da się słuchać. Chociaż twórca reklamy pewnie chciał abyśmy śpiewali razem, bo w klipie znalazły się także słowa do piosenki.

Shopee i Sławomir w jeden reklamie. To boli
Shopee i Sławomir w jeden reklamie. To boli (YouTube)

Możecie poniżej przesłuchać tego cudownego singla, który na pewno nie zepsuje waszego dnia:

9.9 Dzień Super Zakupów na Shopee!

Gwiazda disco polo i Shopee

Jak zyskać najprościej popularność w sieci? Po prostu zabłyśnijcie najbardziej denerwującą, irytującą i wnerwiającą piosenką. Bonusowe punkty zbierzecie, jeżeli jesteście ogromną firmą z praktycznie nieograniczonymi funduszami.

Myślicie, że Shopee nie mogłoby stworzyć "lepszej" piosenki, która nie powodowałaby zawrotów głowy? Oczywiście, że tak,  ale po co? Najłatwiej zagrać kontrowersją i wbijającą się w pamięć. Teraz wszyscy piszą o tym, że najbardziej lubiana/znienawidzona postać w polskiej muzyce disco - polo stworzyła "hit" na miarę wcześniejszych singli reklamowych na Shopee.

I czy można kogoś winić? Skoro wolny rynek, w tym rynek reklam, tak działa, to dlaczego wielkie korporacje miałyby to zmieniać? Kolejna reklama , która mimowolnie wbija się pamięć na wiele godzin, sprawi, że o Shopee nie zapomnimy. A nasze mózgi to chłoną.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 6
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 17
Doti,zgłoś
Dosc dosc dosc co wy zrobiliscie z tego faceta az strach otwierac lodowj
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się