lifestyle
Internauci oburzeni zachowaniem Pauliny u Wersow. Gratulują Mini Majkowi rozstania
Czy metal przykleja się do szczepionki? Przetestowaliśmy foliarską teorię

Czy metal przykleja się do szczepionki? Przetestowaliśmy foliarską teorię

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,21.06.2021 16:23

Kto z nas, zaszczepionych, nie zna tego uczucia, kiedy Bill Gates przejmuje nad nami kontrolę i nakazuje iść do McDonald's, podczas gdy my chcieliśmy trzymać się diety? Ach, życie staje się takie łatwe, gdy za wszystkie porażki odpowiada spisek.

Albo znacie to uczucie, gdy chcecie zapłacić za zakupy, więc zbliżacie ramię do portfela i szczepionka przyciąga monety do skóry? W takich sytuacjach mina ekspedientki jest nie do podrobienia, prawda? Co takiego? Wy tak nie macie? Serio? LOL. No to albo jeszcze się nie zaszczepiliście, albo jeszcze nie aktywowali Wam chipa, albo nie odkryliście wszystkich funkcjonalności swojej anteny.

Jak donosi twitterowiczka @iwona_paulewicz:

"Dr Montanari wyjaśnia dlaczego metalowe przedmioty przyklejają się do miejsca zaszczepionego. W pseudoszczepionce zawarte są magnetyczne substancje, które przejdą również do mózgu i będą odbierać impulsy elektromagnetyczne zdolne do decydowania o reakcjach Człowieka - Anteny".

Czy szczepionka przyciąga metal?
Czy szczepionka przyciąga metal? (Vibez , Materiały własne red. Vibez)

Mózg eksplodował, co? OBUDŹCIE SIĘ, LUDZIE

Jak to możliwe, że twitterowiczka @iwona_paulewicz dzieli się sekretną wiedzą na publicznym profilu i Bill Gates nie reaguje? Dlaczego Big Pharma, Big Tech i Big Brother milczą, gdy dzielna i oświecona Polka ujawnia tajemnice prawdziwych władców tego świata? Jak powiedział Albert Einstein: – Wszystko jest możliwe. Nawet to, że zaszczepieni są już wykrywani na Bluetooth.

Czy metal przykleja się do szczepionki?
Czy metal przykleja się do szczepionki? (Vibez , Materiały własne red. Vibez)

Czy metal przykleja się do szczepionki? Ostateczny test

Moja redakcyjna koleżanka postanowiła sprawdzić, czy jej szczepionka posiada opcję przyciągania metalowych przedmiotów. Akurat nadarzyła się ku temu idealna okazja. – Nie mogłam znaleźć kluczy do mieszkania, a chciałam wyjść na miasto. Wcisnęłam kombinację losowych przycisków na swojej antenie i klucze nagle znalazły się na moim ramieniu. Bill, to jest niesamowite!*

Czy szczepionka przyciąga metal?
Czy szczepionka przyciąga metal? (Vibez , Materiały własne red. Vibez)

*Nie jesteśmy ASZdziennikiem, ale test, czy szczepionka przyciąga metalowe przedmioty, został przez nas zmyślony, aby pokazać o jakiej skali głupoty wśród foliarzy mówimy. Niestety, tweety rozpowszechniające teorie spiskowe na temat szczepionek są prawdziwe. Są to teorie niepoparte żadnymi dowodami. Kryje się za nimi brak elementarnej wiedzy na temat medycyny.

Moi drodzy niezaszczepieni i pani @iwona_paulewicz, ja nie jestem żadnym autorytetem, aby Was przekonywać do tego, że szczepionki nie są szkodliwe, dlatego poniżej linkuję do materiałów ludzi mądrzejszych ode mnie. W tych filmikach poznacie naukowe dowody na to, że warto się zaszczepić (i nie sprawi to, że zaczniecie przyciągać metalowe przedmioty albo łączyć się przez Bluetooth).

11 pytań o szczepionki mRNA na COVID-19

Szczepionka - czy jest bezpieczna?

Jakie mogą być skutki uboczne szczepionki na Covid-19? Czy jest się czego bać? Fakty i mity

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 19
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
makaujaszek,zgłoś
Tak z autopsji ,miejsce wkłucia ramię potrafi utrzymać mały kluczyk od szafki pracowniczej .Trwa to jakieś 2 tygodnie .Po tym czasie przyciągnie maleje do pełnego zaniku .
Odpowiedz
0like0dislike
Oby Ci to szczepienie wyszło na zdrowie....
Odpowiedz
0like0dislike
aa111,zgłoś
Mnie się łyżka trzyma to nie żaden daje niestety....
Odpowiedz
5like1dislike
Zobacz komentarze: 12
Komentarze (12)
arrow
Majonez wegański na Wielkanoc. Który jest najlepszy? Sprawdzamy