Nie myła się 35 dni

Nie myła się 35 dni. Przeżyła zawód, gdy wreszcie to zrobiła

Źródło zdjęć: © slowroamer / Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,11.01.2024 16:00

Wyobrażacie sobie dzień lub dwa bez kąpieli? Amerykanka Jessy Muller wytrzymała bez prysznica pięć tygodni. Zmusiła ją do tego nietypowa sytuacja.

41-letnia Jessy Muller żyje tak, jak marzy wielu ludzi. Kobieta podróżuje przez USA kamperem Dodge Commander. Relacją z wyprawy dzieli się w internecie. Na Instagramie śledzi ją blisko 200 tys. fanów. Życie w podróży składa się nie tylko z przyjemnych rzeczy. Wręcz przeciwnie - Jessy opowiedziała, jak musiała poradzić sobie pięć tygodni bez prysznica.

Problem zaczął się w listopadzie 2023 r. Podgrzewacz wody w kamperze doznał awarii. Kobieta zwlekała z naprawą urządzenia. W tym czasie korzystała z alternatywnych sposobów utrzymania higieny - podmywania się zimną wodą, korzystania z wody w zlewie czy elektrycznej pompki do mycia włosów na zewnątrz.

trwa ładowanie posta...

Nie brała prysznica pięć tygodni

W styczniu 2024 r. wzięła pierwszy prysznic po długiej przerwie. W tym celu odwiedziła łazienkę na stacji benzynowej, w której kąpiel była za opłatą 17 dol. (67 zł). Jej zachwyt bieżącą wodą nie trwał jednak długo.

Kiedy odwiedziła następną łazienkę, przeżyła duże rozczarowanie, gdyż zmoczyła ją lodowata woda. - Ciepła była tylko, gdy ktoś spuścił wodę w toalecie - powiedziała kobieta na nagraniu. Żeby wymazać z pamięci traumatyczne doświadczenie, zamierza zrobić sobie przerwę od prysznica na kolejne sześć tygodni.

trwa ładowanie posta...

Bez prysznica w podróży. Internauci podzieleni

Zwierzenia influencerki podzieliły internautów. "Po cotygodniowych prysznicach czuję się lepiej. Naprawdę uważam, że zbyt częste branie prysznica usuwa dobre bakterie" - napisała DiFerretti w komentarzu pod filmem podróżniczki. Inni byli bardziej sceptyczni, twierdząc, że kobieta musiała brzydko pachnieć, gdy nie brała prysznica regularnie. "Absolutnie obrzydliwe" - napisał TomCummings1974.

Przeczytaj też o kobiecie, która nie myła włosów przez 100 dni. W czasie nietypowego eksperymentu została gwiazdą TikToka.

Źródło: The Sun

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 17
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 31
maja,zgłoś
swoje tak nie śmierdzi
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
mk160657,zgłoś
Czeste mycie skraca życie,ktoś madry to wymyślił
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Czytanie ze zrozumieniem,zgłoś
Przecież ona nie brała przysznica tam gdzie mieszkała. Ona się mylą i dbała o sobie na tyle ile mogła. W życiu nie uwierzę w to ,że jest ktokolwiek na ziemi ,kto by się nie myl. Nie uwierzę w to nigdy. Siki czy dwójka śmierdzą, czasem mocniej, czasem mniej i żeby tego nie wymyć, nie wyobrażam sobie tego .
Odpowiedz
1Zgadzam się3Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 13