Czarnek wierzy, że ludzie są na ziemi od miliardów lat xD

Czarnek uważa, że ludzie są na Ziemi OD MILIARDÓW LAT XD

Źródło zdjęć: © YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.09.2021 11:10

Minister Czarnek zabłysnął wiedzą o rodzicielstwie i istnieniu człowieka. Według niego ludzie są na Ziemi od… miliardów lat. TAK XD

Zamiast kawy w poniedziałek, polecam zapoznać się ze słowami ministra Edukacji i Nauki, który uważa, że ludzie istnieją na Ziemi od miliardów lat. Tak, miliardów. Nie milionów czy tysięcy. Oczywiście część tej wypowiedzi MUSI zawierać także szczyptę "ideologii LGBT", więc podwójne xD

Trudno jest nie zabłysnąć w państwowej, bardzo prawicowej telewizji, prawda? Słowa Czarnka pewnie przeszłyby bez większego rozgłosu, jednak... wkradł się w nie gargantuiczny błąd.

Według Czarnka ludzie są na świecie od miliardów lat:

Natomiast rodzicielstwo oznacza rodziców. Rodzice, czy ja wszystkim państwu muszę tłumaczyć, że rodzic to jest ten, co zradza potomstwo i czy musimy naprawdę sobie po raz kolejny tłumaczyć, że zrodzić potomstwo może tylko kobieta z mężczyzną, a nie kobieta z kobietą czy mężczyzna z mężczyzną?

To są tak oczywiste sprawy, znane ludziom od miliardów lat

- Czarnek w TVP Info

Jeszcze raz: ludzie są od miliardów lat na Ziemi. Co więcej, od tych miliardów lat znają definicję rodzicielstwa. Niestety to nie fejk. Dzisiaj w TVP Czarnek próbował się tłumaczyć, że "człowiek to przyroda", więc lol: jeżeli człowiek to przyroda, to też małżeństwo jest w przyrodzie. Nie warto chyba jednak pisać o tym nic więcej.

Jeżeli się zastanawiacie, od ilu lat istnieje człowiek, to jeden z użytkowników Twittera rozwiał wszystkie wątpliwości:

Rodzaj ludzki ma około 2-3 MILIONY lat (nie miliardy). Nasz gatunek (Homo Sapiens) ma około 200-250 TYSIĘCY lat (obok nas żyły inne gatunki - neandertalczycy, denisowianie, ludzie z Flores i inni). Życie na Ziemi powstało jakieś 3.5 miliarda lat temu.
Czarnek to ignorant.

trwa ładowanie posta...

Nie wiemy, czy Czarnek chciał użyć hiperboli do wzmocnienia swojego "przekazu", czy może po prostu zna inną historię o człowieku. Chyba że teraz powie o tym, że człowiek jest przecież w przyrodzie, a przyroda "trwa" od uformowania Ziemi. Mniejsza jednak o to, bo nie zmienia to faktu, że minister EDUKACJI uważa, że ludzie są na Ziemi od miliardów lat i nic tego nie zmieni xD

Poziom ogarnięcia Czarnka jest bliski wypowiedzi Ewy Kopacz, ówczesnej wiceprzewodniczącej PO. W 2019 roku powiedziała, że... ludzie rzucali kamieniami w dinozaury.

Ewa Kopacz Ludzie rzucali kamieniami w dinozaury przez 2MIESIĄCE

Czarnek odpowiada za życia i edukację młodych ludzi

Osoba, która: 

 • Dramatycznie zwiększa obecność religii i papieża w szkole.
 • Uważa, że nikt w szkole nie "łamie praw homoseksualistów".
 • Zmusza uczniów do uczęszczania na religię lub religijną etykę.
 • Uważa, że małżeństwo jest w przyrodzie normalne.
 • Widzi ideologię w "ekologizmie".
 • Ciągle krytykuje "l e w a c k i e" środowiska.

Ma "władzę" nad młodymi ludźmi, którzy powinni móc dorastać bez narzucania jakiejkolwiek doktryny. No i fajnie byłoby, gdyby tak ważna osoba nie plotła bzdur o historii człowieka.

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 0
 • emoji ogień - liczba głosów: 0
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 7
 • emoji smutek - liczba głosów: 0
 • emoji złość - liczba głosów: 0
 • emoji kupka - liczba głosów: 1
niedouczony homofob, arogancki , na niewłaściwym stanowisku. Stanowi zagrożenie dla rozwoju polskiego szkolnictwa od podstawówki po uczelnie. oraz dla intelektualnego rozwoju dzieci i młodzieży
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się