Cyberpunk 2077: Patch 1.2 nie naprawił wszystkiego

Cyberpunk 2077: Patch 1.2 nadal nie naprawił gry... ale NAPRAWIŁ mocz!

Źródło zdjęć: © CD Projekt RED / Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,31.03.2021 08:15

Oto upragniony patch 1.2 wszedł ostatnio do gry Cyberpunk 2077. Lista zmian była przeogromna. Jednak czy naprawiło to grę w 100%? Niech dowody w postaci filmów i gifów pokażą prawdę.

Historia Cyberpunka 2077 jest na tyle ciekawa i smutna, że zostanie w głowach graczy na lata. Fail, który jest większy od tego, co spotkaliśmy podczas pierwszego włączenia Watch Dogs? Yup. Niestety gra CD Projekt RED nie stała się mesjaszem rynku gier.

Jeżeli Wiedźmin 3: Dziki Gon był dla CDPR tym, czym dla Rockstara jest GTA IV, Cyberpunk 2077 jest Mafią III*. Niestety po okropnym starcie, braku egzemplarzy recenzenckich gier na PS4/Xboksa One dla pracy, masie bugów, włamaniu na serwery… nie, nie będę wymieniać dalej. Zbyt wiele złych rzeczy stało się najważniejszej firmie robiącej gry z Polski.

*Tak, Mafia 3 nie wyszła spod ręki R* - ale spod tego samego wydawcy, 2K!

Patch 1.2

Mityczny patch 1.2, który tak, wyszedł w marcu, miał przynieść masę zmian. I według listy zmian, przyniósł ich sporo. Różnorakich poprawek i fixów jest około 500. Nie jest to rewolucyjna metamorfoza gry. Jednak dostaliśmy poprawy moczu!

trwa ładowanie posta...

A tak wyglądał ten bug przed aktualizacją 1.2:

PEE BUG Cyberpunk 2077 | Funny Moments

Jednak jeżeli ktokolwiek myślał, że Cyberpunk 2077 z dnia na dzień stanie się idealną grą — nah, to nigdy by się nie stało. Nadal większość rzeczy działa tak, jakby została stworzona kilka dni przed premierą gry:

So I tried the new Cyberpunk Update

Nie, to nie jedyny przypadek youtubera, który nie jest największym fanem Cyberpunka 2077. Jest tego bardzo dużo w sieci — nawet jeżeli patch wyszedł stosunkowo niedawno.

Is Cyberpunk 2077 STILL BROKEN? - Patch 1.2 Review

Naprawienie tej gry to nie kwestia jednej aktualizacji. Bardziej jest to ogromny proces, który zajmie kilkanaście patchów. Pamiętajcie o jednej sprawie: jedna aktualizacja może naprawić X rzeczy — ale może też zepsuć kolejne Y rzeczy.

trwa ładowanie posta...

Nawet jeżeli gry typu Skyrim czy Fallout: New Vegas miały NIESAMOWICIE dużo bugów, tak mogły się one obronić rozgrywką. Dlaczego ludzie hejtują nadal Cyberpunka 2077? Cóż, Skyrim i Fallout: New Vegas były (i są!) świetnymi grami z masą możliwości.

trwa ładowanie posta...

A co z Wami, daliście Cyberpunkowi jeszcze jedną szansę? Jeżeli nie chcecie dawać szans tej grze, to może przeczytajcie teksty Kuby o zwiastunie 5. sezonu serialu Rick & Morty.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1