Apple TV+: Filmy i Seriale które musisz zobaczyć

Co MUSICIE zobaczyć z Apple TV+? Filmy i seriale, o których mogłeś nie słyszeć

Źródło zdjęć: © Materiały prasowe
Oliwier NytkoOliwier Nytko,26.03.2021 11:10

Apple TV+ to prawdopodobnie jedna z najbardziej niedocenianych platform streamingowych na rynku. Jednak można tam znaleźć kilka perełek, które TRZEBA zobaczyć.

Apple TV+ to platforma streamingowa — taka sama jak Amazon Prime Video czy Netflix. Jednak Apple stawia na oryginalną zawartość, czyli tzw. Apple Originals. Można spotkać na platformie firmy z Cupertino także zawartość pochodzącą od innych wydawców. Jednak jest tego stosunkowo niedużo.

Dzisiaj o tych perełkach, które znajdziecie tylko na Apple TV+. Jest ich naprawdę sporo, ale warto wyróżnić te, które warto zobaczyć. Może nie są idealne. Ba! Niektóre zostały nawet zjechane w recenzjach. Jednak jeżeli dostaniecie dostęp do ATV+, to warto je przejrzeć!

Billie Eilish: Świat lekko zamglony

Mogliście już przeczytać krótkie pierwsze wrażenia tego dokumentu na naszej stronie. Świat lekko zamglony pokazuje stosunkowo duży wycinek z życia Billie Eilish. Jednak sam także dojrzałem trochę do tego filmu. Można rzec, że jest to bardzo "bliskie" i ujmujące widowisko. Widzimy, jak gwiazda stara się pisać kolejne piosenki, jesteśmy z Billie na koncertach. Jeżeli wcześniej byłem "tylko" fanem tego dokumentu, tak teraz jestem bardzo dużym fanem.

Ted Lasso

Trener futbolu amerykańskiego ze Stanów Zjednoczonych zostaje zatrudniony na stanowisko trenera… piłki nożnej w Anglii. Niesamowicie dobrze oceniany przez krytyków –  91% na Rotten Tomatoes to niezły wynik. Serial poświęcony stosunkowo nudnemu tematowi. Bo co jest ciekawego w byciu trenerem piłki nożnej? Ale szczerze? Jest to jeden z najprzyjemniejszych seriali ostatnich miesięcy. Warto dać Tedowi szansę.

Defending Jacob

Mam soft spota dla tego serialu. Defending Jacob opowiada historię rodziny, która musi się zmierzyć z tym, że ich 14-letni syn może być mordercą. Serial niesamowicie wciąga. Jest to raczej miniseria, aniżeli "długi" serial, lecz dzięki temu można się bardzo wciągnąć. Binge gwarantowany! Naturalnie główne skrzypce gra Chris Evans, więc… oto kolejny powód, aby zobaczyć Defending Jacob.

The Morning Show

Jennifer Aniston, Reese Witherspoon i Steve Carell w serialu, który przybliży Wam fikcyjny poranny program telewizyjny, tzw. śniadaniówkę. Więcej nie chcę zdradzać. Jednak ta seria jest dość polaryzująca. Jedni powiedzą, iż jest to świetne widowisko, a inni, że nudaaaa bez większego przekazu.

The Banker — Official Trailer | Apple TV+

The Banker

Boska obsada: Anthony Mackie, Samuel L. Jackson, oraz Nicholas Hoult. Świetny pomysł na film: W latach 60. dwóch przedsiębiorców uknuło genialny biznesplan, by walczyć o integrację mieszkaniową i równy dostęp do amerykańskiego snu. Krytycy jednogłośnie wskazują na świetny występ aktorski Mackiego i Jacksona wraz z "otwierającą oczy fabułą".

Central Park

Już na pierwszy rzut oka obsada zaskakuje. Fani musicalów od razu odnajdą dwa znajome nazwiska z Hamiltona: Daveed Diggs i Leslie Odom Jr. Ale Central Park to nie tylko te dwie znane postacie — to zbiór znanych i utalentowanych nazwisk.

Dobra, ale o czym jest ten serial? Po pierwsze, jest to animowana komedia muzyczna. Albo musical komediowy. Central Park ukazuje rodzinę Tillermanów, która mieszka w Central Parku. Owen, zarządca parku, i Paige, jego żona dziennikarka, wychowują swoje dzieci Molly i Cole w najsłynniejszym parku świata, jednocześnie odpierając hotelową dziedziczkę Bitsy Brandenham i jej asystentkę Helen, która nie chciałaby niczego więcej niż zamienić park w apartamentowce.

Brzmi strasznie… słabo? Nie martwcie się, ten serial na pewno Was wciągnie! Warto dać mu szansę.

Beastie Boys Story — Official Trailer | Apple TV+

Beasite Boys Story

Zabrzmię odrobinę jak boomer, ale warto przybliżyć sobie historię Beastie Boys. Może i nie jest to muzyka generacji Z, jednak jest to historyczny zespół.

Oto krótka historia, którą zamierzają opowiedzieć... Mike Diamond i Adam Horovitz dzielą się historią swojego zespołu i 40 lat przyjaźni w dokumencie na żywo, wyreżyserowanym przez przyjaciela, współpracownika Spike'a Jonze'a.

Macie jakieś swoje filmy/seriale z Apple TV+, które TRZEBA zobaczyć? Koniecznie podrzućcie je w komentarzu.

Jeżeli chcecie zobaczyć coś bardziej lekkiego, to przeczytajcie tekst Kuby o bariście, który zyskał sławę i... stracił swoją pracę!

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1