MeesterKeem stream z Wietnamu

Chwile grozy na Twitchu. Wypadek podczas wyprawy w góry

Źródło zdjęć: © MeesterKeem / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,14.03.2023 07:30

Streamer o nicku MeesterKeem uchwycił przerażającą sytuację w trakcie transmisji na żywo na Twitchu. Mało brakowało, a wyprawa w góry skończyłaby się śmiercią jednego z uczestników wycieczki. Fragment live'a zdobywa popularność w internecie.

Twitch umożliwia streamerom prowadzenie transmisji irl, zwanych in real life. Tego rodzaju treści cieszą się dużą popularnością, gdyż są niezwykle nieprzewidywalne. Twórca streamuje na żywo, gdy chodzi po mieście i rozmawia z ludźmi. Podczas transmisji może się wydarzyć wszystko, nawet sytuacja bliska śmierci.

Media społecznościowe obiegł fragment streama zorganizowanego przez twórcę o pseudonimie MeesterKeem. Mężczyzna transmitował wspinaczkę na szczyt Hang Mua Peak w Wietnamie. Jest to góra, na którą wiedzie stroma ścieżka zbudowana z 500 schodów. Na niektórych miejscach szlaku turyści idą nad brzegiem przepaści, od której oddziela ich jedynie żelazny łańcuch.

Streamer Twitch uchwycił wypadek podczas wyjścia w góry

MeesterKeem przeżył chwilę grozy wejściem na przełęcz. Na wąskim odcinku szlaku utworzył się zator. Jeden z turystów przestraszył się wysokości i postanowił zawrócić. Podczas wycofywania się poślizgnął się i zsunął po kamieniach. Upadł na plecy i zatrzymał na skraju przepaści.

Świadkowie zdarzenia wydali okrzyk grozy i pomogli mężczyźnie wstać na nogi. Na pierwszy rzut oka turysta nie wyglądał na rannego, a jedynie mocno przerażonego i zaskoczonego, że otarł się o śmierć. MeesterKeem uchwycił całą sytuację na streamie. Internauci udostępniają sobie nawzajem klip ku przestrodze.

Twitch Streamer ALMOST DIED while mountain climbing on livestream

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1