film
Nowy film z Jenną Ortegą. W "Albie" towarzyszy jej gwiazda Netflixa
Chris Pratt

Chris Pratt ujawnia, że pojawi się jako Star-Lord w "Thor: Love and Thunder"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,07.01.2021 13:43

Gwiazdor "Strażników Galaktyki" prawdopodobnie powiedział o jedno słowo za dużo. Chris Pratt zdradził, że superbohater, w którego wciela się w uniwersum MCU, zagra w nowym filmie o Thorze.

Mamy oficjalne potwierdzenie! Chris Pratt (przez przypadek) ogłosił, że Star-Lord – superbohater znany z serii filmów "Strażnicy Galaktyki" – trafi do nowej produkcji o Thorze. Premiera filmu zapowiedziana jest na 6 maja 2022 roku. Za reżyserię "Thor: Love and Thunder" odpowiedzialny jest Taika Waititi ("Co robimy w ukryciu", "Thor: Ragnarok", "Jojo Rabbit").

O tym, że Star-Lord wystąpi w filmie o Thorze, Chris Pratt poinformował podczas rozmowy na Instagramie z Tomem Hollandem. W pewnym momencie live'a Chris powiedział: "Nadchodzą Strażnicy. Nadchodzi Thor. Pojawię się w Thorze w Australii, więc jadę do Australii za około tydzień".

Kiedy Tom uświadomił sobie, jakiego fantastycznego newsa właśnie usłyszał, powiedział, że to, co wyjawił Pratt jest "szalone". Po czym dodał, że "chyba nikt o tym nie wiedział". "Nie powinienem tego mówić?" – zapytał Chris, po czym się zreflektował: "Nie, oni to wiedzieli. Przynajmniej tak myślę. Jeśli nie, już to wiedzą".

Tom Holland Joining Chris Pratt’s Charity Live Stream

Jesteście fanami MCU? W takim razie sprawdźcie zwiastun do serialu o Lokim!

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
To koniec Zalukaj.vip. Policja aresztowała właściciela serwisu