Macaulay Culkin

Czy Trump powinien zniknąć z "Kevin sam w Nowym Jorku"? Znamy opinię Kevina!

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,15.01.2021 11:42

Czy dla Donalda Trumpa może być coś gorszego niż drugi proces o impeachment w karierze? Tak, usunięcie z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku". Chcą tego nie tylko internauci, ale i sam Kevin... tzn. Macaulay Culkin.

Wkrótce prezydentura Donalda Trumpa przejdzie do historii. Dla wielu osób był to jeden z najgorszych prezydentów w dziejach USA. Wystarczy wspomnieć o tym, jak na początku stycznia, po przegranych wyborach prezydenckich, Trump podburzył tłum swoich zwolenników do "powstania" i szturmu na Kapitol, symbol amerykańskiej demokracji. Podczas zamieszek zginęło 5 osób, a kilkadziesiąt zostało rannych.

Po zamieszkach na Kapitolu na Donalda Trumpa wylała się fala krytyki. Ustępujący prezydent USA został zablokowany niemal na wszystkich platformach społecznościowych. Na Twitterze pojawiła się zaskakująca petycja, aby usunąć polityka... z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku". Donald Trump pojawia się w kultowej produkcji dosłownie na chwilę, kiedy Kevin pyta go o drogę w Plaza Hotel.

Home Alone 2 Donald Trump

Jeden z użytkowników Twittera przeszedł od czynów do działania. @maxschramp udostępnił wideo, jak w scenie, która rozgrywa się w Plaza Hotel, Kevin pyta się o drogę... postaci, której nie widać na ekranie. @maxschramp wymazał Donalda Trumpa z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"! Poniżej możecie zobaczyć, jak wygląda obrobiony fragment legendarnego filmu.

trwa ładowanie posta...

Czy Donald Trump powinien zniknąć z filmu "Kevin sam w Nowym Jorku"?

W sprawie wypowiedział się Macaulay Culkin, aktor wcielający się w rolę Kevina. Gwiazdor nie tylko skomentował klip @maxschramp słowem "Brawo", ale i zabrał głos nt. petycji o usunięcie Trumpa z filmu: "Kupuję ten pomysł" – napisał Macaulay Culkin na swoim Twitterze.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Co myślicie o pomyśle, aby usunąć Donalda Trumpa z kultowego filmu o Kevinie? Hit czy kit?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0