gaming
Rosja chce zakazać gier z "propagandą LGBT". Na liście Simsy i Assassin's Creed
Cyberpunk 2077

Chcecie kupić koszulkę Cyberpunk 2077? Wystartował sklep CDPR GEAR na Allegro

Źródło zdjęć: © Unsplash.com
Oliwier NytkoOliwier Nytko,20.04.2021 13:20

Ktoś na sali chciał sobie kupić coś z gier CD Projekt RED? Może koszulka Cyberpunk 2077? Albo lepiej: może pora na bomberkę zespołu Samurai?

bGxADVDT

Trzeba powiedzieć jedno: merch Cyberpunka 2077 to jedna z najlepszych rzeczy, które wyszły z tego całego bajzlu, jakim była premiera gry CD Projekt RED. I to tak szczerze: gra niestety nie okazała się mesjaszem rynku. Nawet nie była bardzo dobra na konsolach. Jest to solidny tytuł, który wymaga masy pracy, aby dopieścić go do tego poziomu, jaki gracze oczekiwali od CDPR. I tak, nadal trwają owe prace. Aktualizacje są wypuszczane, plan firmy został zmieniony. Tylko szkoda, że marka trochę na tym ucierpiała.

Jednak nie wszystko zostało stracone!

Merch z Cyberpunka to jedna z najlepszych rzeczy, którą widziałem od dłuższego czasu. W sensie, merch jest naprawdę spoko. Podczas pisania tekstu przed premierą Cyberpunka 2077 o tym, ile kosztuje „zestaw prawdziwego fana CP”, bardzo mało merchu było dostępne. Były to jakieś pierdółki, które nikogo interesowały. Możecie sprawdzić ten tekst teraz! Ach, wtedy jeszcze Cyberpunk 2077 miał być świetny.

Dobra wiadomość dla fanów Cyberpunka, Wiedźmina i innych rzeczy od CD Projekt RED

Od teraz każdy może łatwo kupić merch z gier CD Projekt RED. Wystarczy, że wejdziecie na oficjalną stronę ich sklepu allegro.pl/uzytkownik/CD_PROJEKT_GEAR/sklep. Z notki prasowej możemy się dowiedzieć, iż „w sklepie znaleźć można blisko 140 ofert — do 5 maja ponad 40 z nich jest dostępnych w promocyjnych cenach do -20%”.

I szczerze? Jak tak nie ma hajpu na ubrania z Cyberpunka, to zaraz będzie można kupić fajne rzeczy w miarę niskich cenach. Projektanci tych ubrań serio się postarali, aby nie były to kolejne nudne ciuchy opatrzone logiem gry.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Wiedźmin 3" Next Gen jako darmowa aktualizacja. Internauci krytyczni