Whipshots

Cardi B stuningowała bitą śmietanę. Jeśli ją zjesz, nie możesz kierować autem

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,01.12.2021 17:07

Idealny prezent na święta nie istnie... Whipshots od Cardi B to produkt, który potrzebujecie, ale jeszcze o tym nie wiecie. Scrollujcie dalej!

Cardi B zaszokowała cukierników i wywołała rozmarzony wyraz twarzy u łasuchów. Amerykańska raperka wypuściła Whipshots, czyli bitą śmietanę w aerozolu... z dodatkiem procentów. Kto ma ochotę spróbować tej pyszności?

Whipshots to efekt współpracy Cardi B ze Starco Brands. Produkt to nic innego, jak bita śmietana w różnych opcjach smakowych (wanilia, mokka, karmel), ale z zaskakującym dodatkiem wódki. Whipshots zawiera 10% alkohol i występuje w trzech wariantach objętości: 50ml, 200ml i 375ml.

trwa ładowanie posta...

Nieoficjalna nazwa produktu to "Cardi w puszce". Raperka opisuje Whipshots jako seksowne, wyjątkowe i przesadzone. Wyrób jest bez nabiału, w związku z czym nie trzeba go chłodzić tak, jak tradycyjną bitą śmietanę.

Bita śmietana z wódką zapewne może być używana do deserów, ciast, koktajli i kawy, aby dodać produktom nieco pikanterii. Niemniej jednak wszyscy wiemy, że istnieje tylko jeden prawidłowy sposób jedzenia bitej śmietany, czyli napychanie sobie nią ust aż do mdłości.

Kampanii promocyjnej Whipshots towarzyszy zmysłowa reklama, po której na pewno poczujecie apetyt:

trwa ładowanie posta...

Whipshots - jak je kupić?

Bita śmietana od Cardi B pojawi się jako drop wyłącznie na stronie internetowej Whipshots. Każdego dnia w grudniu do sprzedaży trafi 500 puszek przysmaku. Pierwszy drop odbył się 1 grudnia o godz. 18:00 (czasu polskiego).

Jeśli chcecie wziąć udział w dropie, powinniście się zapisać do listy mailingowej w formularzu, który znajduje się na stronie Whipshots. Kiedy ja próbowałem to zrobić... nic się nie wydarzyło. Strona jest mega przeciążona, bo zainteresowanie wokół Whipshots jest ogromne.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0