cyberpunk-2077
Paweł Sasko emocjonalnie o Cyberpunku 2077: “Macie prawo wymagać w pełni funkcjonalnej i dobrze wykonanej gry”
Cyberpunk 2077

Bugi w Cyberpunku 2077? CDP Red: "Możecie wystąpić o zwrot kosztów"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,14.12.2020 08:52

Zamiast zachwytów, wylew frustracji na błędy i bugi utrudniające rozgrywkę. Jak przekonaliśmy się po pierwszych recenzjach – Cyberpunk 2077 to gra daleka od ideału. CD Projekt Red reaguje i proponuje graczom zwrot pieniędzy za wadliwy produkt.

Cyberpunk 2077 był najbardziej wyczekiwaną grą 2020 roku. Miało być dzieło, które okaże się rewolucyjne, a wyszło jak zawsze – nowa gra CD Projekt Red to festiwal bugów i błędów. Szczególnie siermiężne doświadczenie rozgrywki ma dotyczyć graczy, którzy kupili Cyberpunk 2077 na konsole PS4 i Xbox One. Wystarczy, że zerkniecie na shoty, jakie gracze wrzucają na YouTube...

Rankiem 14 grudnia 2020 roku CD Projekt Red wydało oświadczenie, w którym przeprasza za to, że Cyberpunk 2077 w wersji na konsole poprzedniej generacji wyszło niedopracowane. Studio zapowiada, że stara się nad wypuszczeniem łatek, które poprawią wrażenia z rozgrywki: "Pierwsza seria aktualizacji została właśnie opublikowana, a kolejna pojawi się w przeciągu 7 dni".

[...] jeśli nie jesteście zadowoleni z tego, jak działa gra na Waszej konsoli, możecie wystąpić o zwrot kosztów za zakup. W przypadku kopii cyfrowych, możecie skorzystać z reklamacji na PSN lub Xbox. W przypadku wydań pudełkowych, w pierwszej kolejności zwróćcie się do sklepu, w którym kupiliście grę. Jeśli zwrot kosztów nie będzie możliwy, możecie skontaktować się z nami [...] helpmerefund@cdprojektred.com

- CD Projekt Red

Studio komunikuje, że gracze mogą zgłaszać się o pomoc przy zwrocie kosztów jedynie przez tydzień od dnia opublikowania oświadczenia – czyli do 21 grudnia 2020 roku. Pod oświadczeniem podpisali się prezesi CD Projekt Red: Marcin Iwiński, Adam Kiciński, Adam Badowski, Michał Nowakowski, Piotr Nielubiowicz, Piotr Karwowski.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Cyberpunk 2077: Sasha Grey w dodatku Phantom Liberty