BTS nagrali utwór na ścieżkę dźwiękową animacji "BASTIONS".

BTS wracają? Nowy utwór już w maju!

Źródło zdjęć: © Twitter 베스티언즈(BASTIONS), Twitter BTS_official
Marta Grzeszczuk,
19.04.2023 11:00

BTS zawiesili działalność w czerwcu 2022 r., po czym skupili się na projektach solowych i obowiązkowej w Korei służbie wojskowej. Mimo to już w maju będzie można posłuchać nowego kawałka zespołu.

Producent koreańskiej animacji 3D "Bastions" ogłosił, że BTS nagrali tytułową piosenkę do filmu. W utworze usłyszymy wszystkich siedmiu członków zespołu, mimo że dwóch z nich (Jin i J-Hope) zaczęło już obowiązkową służbę wojskową. Nagranie powstało zanim Seokjin trafił do wojska w grudniu 2022 r.

"Bastions" będzie miał premierę 14 maja na kanale publicznej koreańskiej stacji SBS. Animacja opowiada historię superbohaterów walczących z zanieczyszczającymi środowisko złoczyńcami. Producent filmu zapowiada, że planuje umożliwić dostęp do filmu widzom na całym świecie.

Teaser nowego kawałka BTS jest już na YouTube

Na YouTube możemy już posłuchać 30 sekundowej zajawki utworu BTS. Jest utrzymana w pogodnym anime-popowym klimacie, słyszymy w niej charakterystyczne wokale Jungkooka i Jimina. Cały utwór ma zostać udostępniony 12 maja.

BTS to nie jedyne koreańskie gwiazdy, które będzie można usłyszeć na ścieżce dźwiękowej "Bastions". Oprócz nich utwory do filmu nagrali m.in. LE SSERAFIM, Brave Girls, AleXa, Heize i P.Cassady.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 43
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0