popkultura
Czerwiec 2023 na Disney+. "Avatar" i nowy Marvel
Jungkook ofiarą seksualizacji

Jungkook z BTS ofiarą seksualizacji. Psychofani przesadzili

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Twitter, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,30.03.2023 15:15

Jungkook został twarzą marki Calvin Klein. Członek południowokoreańskiego zespołu BTS wystąpił w sesji fotograficznej wiosennej kolekcji ubrań. Niektórzy internauci nie potrafili się powstrzymać przed napisaniem obleśnych komentarzy na widok ciała artysty.

BTS to najpopularniejszy boysband wykonujący muzykę K-pop. W skład zespołu wchodzą V, Jimin, Jin, Suga, Jungkook, RM i J-Hope. Wszyscy mają status megagwiazd, a ich twórczość śledzi wielomilionowy fandom o nazwie ARMY. O współpracę z artystami zabiegają największe światowe marki.

Fanów BTS podekscytowała informacja, że Jungkook nawiązał współpracę z domem mody Calvin Klein. Marka jest kojarzona z nowoczesnym, minimalistycznym i luksusowym stylem. Na przestrzeni lat ambasadorami Calvina Kleina byli m.in. Justin Bieber, Shawn Mendes, Aaron Taylor-Johnson, Kendall Jenner czy Son Heung Min.

trwa ładowanie posta...

Jungkook w kampanii Calvin Klein

Jungkook wystąpił w sesji zdjęciowej wykonanej przez Park Jong Ha. Jej efekty w postaci klipu wideo i kilku fotografii rozniosły się w błyskawicznym tempie w mediach społecznościowych. Jak podaje portal kpoplivepolska.pl, frazy takie jak #Jungkook, #JUNGKOOKxCALVINKLEIN czy #POPCULTURESENSATIONJUNGKOOK zaczęły trendować w ponad 167 krajach, w tym w Polsce.

"To partnerstwo jest wyjątkowe, ponieważ dziedzictwo i wartości marki Calvin Klein rezonują ze mną. Moja muzyka to sposób, w jaki komunikuję się z moimi fanami na całym świecie, a to partnerstwo postrzegam jako okazję do nawiązania z nimi kontaktu w nowy sposób. Jestem niesamowicie podekscytowany, że ludzie zobaczą mnie z nowej strony w tej pierwszej kampanii dla marki" - czytamy w oświadczeniu Jungkooka.

Introducing Jung Kook | Calvin Klein Spring 2023

Junkgook ofiarą seksualizacji

Wielu fanów Junkgooka pogratulowało idolowi współpracy. Ludzie chwalą mężczyznę za fantastyczne wczucie się w pracę modela. Niestety, w pewnych rejonach internetu ekscytacja przybrała formę seksualizacji. Co ciekawe, chodzi o polski fandom BTS. Jedna z (psycho)fanek Jungkooka opublikowała wpis na Twitterze, w którym szczegółowo opisała, co zrobi z artystą. Post nie nadaje się do zacytowania, a znaczną część screenshota musimy ocenzurować.

Jungkook w kampanii Calvin Klein
Jungkook w kampanii Calvin Klein (Vibez.pl , Twitter)

Część polskiego fandomu BTS zauważyła i potępiła niezdrowe zainteresowanie Junkgookiem. Apel wystosowało m.in. konto @JKPoland97 na Twitterze, które zrzesza fanów BTS.

"Rozumiem ekscytację spowodowaną zdjęciami Jungkooka we współpracy z CK, ale czy nie uważacie, że są pewne granice, których przekraczać nie należy? Seksualizowanie nie jest dobrym komplementem. Bez znaczenia, czy to żart, czy na serio - zachowajcie granice dobrego rozsądku" - zaapelowała osoba prowadząca profil. Redakcja Vibez dołącza się do tej prośby.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 18
  • emoji ogień - liczba głosów: 260
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 76
  • emoji złość - liczba głosów: 1205
  • emoji kupka - liczba głosów: 9
Aloiram,zgłoś
Przykro mi że to właśnie z Polski taka reakcja …. Kobieto o sobie dałaś świadectwo zastanów się … każdy zasługuje na szacunek za wykonana prace a jeśli jest piękna to podwójny
Odpowiedz
2like0dislike
Kpopiara,zgłoś
Jungkook jest moim idole a że ktoś pisze coś takiego to się w głowie nie mieści. Rozumiem że te zdięcia Jungkooka na sesi CKINA sa piękne I widać na nich jego ciało ale żeby pisać coś takiego w mediach to jest bardzo nie na miejscu. Kocham go z całego serca I wszystkich członków BTS i twierdzę że Jungkook powinien być oficialnie przez ta “fankę,, przeproszony.
Odpowiedz
0like0dislike
Z21m,zgłoś
To jest napradę okropne jeden to pomyśleć o tym, a co dopiero napisać coś takiego i jeszcze wstawić do internetu. Mam nadzieje, że ta osoba kiedyś zmądrzeje i że jungkook nie musiał oglądać za dużo takich komentarzy. To naprawdę skręca obrzydliwe...
Odpowiedz
5like0dislike
Zobacz komentarze: 11
Komentarze (11)
arrow
"Bejba, it's kinda krejza", ale w wersji Lego. Tego widoku nie zapomnisz