Billie Eilish chłopak

Bille Eilish i Jess Rutherford zakpili z fanów. Co oznaczały ich stroje na Halloween?

Źródło zdjęć: © Billie Eilish, Instagram.com, Pop Crave, Twitter
Anna RusakAnna Rusak,02.11.2022 17:30

Piosenkarka Bille Eilish i Jess Rutherford z zespołu The Neighbourhood na imprezie halloweenowej postanowili zakpić z fanów. Czemu ona przebrała się za niemowlę, a o on za seriora?

Piosenkarka Billie Eilish jest ostatnio dość często widziana z Jessem Rutherfordem, czyli członkiem zespołu The Neighbourhood. Fani przypuszczają, że Eilish jest z Rutherfordem w związku. Nie wszystko jednak w tej relacji im się podoba.

Internauci są zaniepokojeni różnicą wielu między artystami. Z okazji Halloween Jess i Billie postanowili odnieść się do plotek w dość zaskakujący sposób.

Billie Eilish jest z Jessem Rutherfordem?

Spekulacje na temat związku Eilish i Rutherforda pojawiły się, gdy para była widzina na kolacji w LA. I choć wciąż oficjalnie nie potwierdzili związku, po raz kolejny pojawili się razem. Ty razem na imprezie halloweenowej.

W tym przypadku papparazzi nie udało się uchwycić pocałunku pary, ale możemy zobaczyć, za kogo Eilish i Rutherford się przebrali. Ona wstąpiła w kolorowym stroju dziecka, a on udawał dziadka. I choć pewnie wielu może pomyśleć, że to tylko strój halloweenowy, tak naprawdę w ten sposób para naśmiewa się z plotek na swój temat.

trwa ładowanie posta...

Czemu Billie Eilish przebrana za niemowlę na Halloween?

Niektórzy mają problem z różnicą wieku między Billie a Jessem. Eilish ma 20 lat, a Jess 31. Część osób uważa, że 11 lat różnicy to zdecydowanie za dużo. Strój byłby więc pewnym ironicznym wyolbrzymieniem tego, co tak niepokoi i drażni fanów w tej relacji. Zresztą memy, komentujące strój Eilish i Rutherforda, mówią same za siebie.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Można powiedzieć, że w dość oryginalny sposób para odrobinę wyśmiewa grooming (który raczej tak zabawnym zjawiskiem nie jest) i pokazuje fanom, że średnio obchodzi ich to, co myślą o tym związku. Po raz kolejny możemy tylko napisać, że nic nam do tego, z kim spotyka się Billie. Jest dorosłą osobą, która raczej wie, co robi ze swoim życiem. A różnica wieku między nimi nie jest przecież tak kosmicznie wielka.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0