popkultura
Cancel culture w wykonaniu Szafarowicza. Atakuje "Zieloną granicę" Holland
Bingo Czarnka

Bingo Czarnka. Memiczne cytaty szefa MEiN w jednym miejscu

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Canva, YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,25.03.2023 07:30

Nikt nie prosił, każdy potrzebował. Zrobiliśmy bingo ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka. Kopiujcie i wykreślajcie, gdy szef oświaty znów wpadnie na pomysł, by publicznie zabrać głos.

Przemysław Czarnek to postać, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Zarządzający od 2020 r. polską oświatą polityk dał się poznać z wielu stron. Czy wśród nich znalazła się chociaż jedna pozytywna? Zdania na pewno będą podzielone.

Czarnek stojąc na czele polskiej oświaty zasłynął niejednym kontrowersyjnym pomysłem. Najbardziej wsławił się projektem reformy edukacji, powszechnie nazwanej Lex Czarnek. Minister lobbował za kontrowersyjnym podręcznikiem do Historii i Teraźniejszości, który ostrzegał przed neomarksizmem, rewolucją seksualną i genderową.

Powiedzieć, że Czarnek jest przeciwnikiem społeczności tęczowej, to jak nic nie powiedzieć. Jeszcze jako wojewoda lubelski wręczał medale samorządowcom, którzy przyjmowali słynne uchwały anty-LGBT. Minister znany jest też z tego, że nie darzy sympatią ekologów. Wszystko to uwzględniliśmy w czarnkowym bingo.

Czarnkowe bingo

Wykonane przez redakcję Vibez bingo Czarnka obejmuje wybrane cytaty szefa MEiN, dzięki którym polityk zdobywał nagłówki medialne. Niektóre pozycje na planszy są efektem głębszego researchu, podczas którego ucierpiała niejedna szara komórka. Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić was do zabawy. Bierzcie i wykreślajcie.

Bingo Czarnka
Bingo Czarnka (Vibez.pl , Materiały własne)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 5
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2
Komentarze (0)
arrow
Elijah Wood jak Gollum. Upiorna przemiana do "The Toxic Avenger"