Billie Eilish dziecko

Billie Eilish szczerze o zastaniu mamą: "Wolę umrzeć, niż nie mieć dzieci"

Źródło zdjęć: © Instagram.com, billie eilish, canva
Anna RusakAnna Rusak,22.06.2022 15:45

Billie Eilish opowiada o swoim stosunku do macierzyństwa i przyznaje, że w przyszłości chciałaby zostać mamą. Artystka mówi też o swoich obawach, dzieląc się doświadczeniem lęku separacyjnego.

Billie Eilish jest aktualnie w trakcie swojej trasy koncertowej "Happier Than Ever" i w związku z tym co jakiś czas udziela nowych wywiadów. W najnowszym z nich opowiedziała o tym, co sądzi o zostaniu matką.

Artystka przyznała, że nie wyobraża sobie przyszłości bez dzieci i wyjaśniła, jakie ma obawy związane z byciem mamą.

Billie Eilish chce mieć dzieci i być mamą

Billie w wywiadzie dla "Sunday Times" szczerze powiedziała, że im jest starsza, tym częściej zastanawia się nad tym, jaką byłaby mamą. 20-letnia piosenkarka stwierdziła nawet, że "wolałaby umrzeć, niż nie mieć dzieci".

trwa ładowanie posta...

Eilish oczywiście zdaje sobie sprawę z tego, jak wielkim wyzwaniem jest rodzicielstwo. Ma też kilka obaw, bo wie, że macierzyństwo w dużym stopniu łączy się z nieustannym strachem o dziecko. W wywiadzie zastanawiała się np. nad tym, co zrobi, gdy okaże się, że jej dziecko nie będzie posłuszne.

To wyznanie mogło zaskoczyć fanów Eilish. W końcu młodzi ludzie coraz częściej przyznają, że nie chcą mieć dzieci. Decydują się na to chociażby ze względu na katastrofę klimatyczną, a to temat, który Billie jest szczególnie bliski.

Billie Eilish o swoim dzieciństwie

Artystka otworzyła się również na temat swojego dzieciństwa. Opowiedziała o lęku separacyjnym, który sprawił, że właściwie do jedenastego roku życia dzieliła łóżko ze swoim bratem i rodzicami.


Nie mogłam spać sama. Gdybym się obudziła i okazałoby się, że moich rodziców nie ma w łóżku, a światła byłyby wyłączone, to krzyczałbym, dopóki nie podeszliby do drzwi. Nie mogłam zejść z łóżka w ciemności, ponieważ byłam pewna, że po podłodze pełzają skorpiony.

Poza tym w wywiadzie odnosi się do strzelaniny w Teksasie. Po raz kolejny porusza wątek swojej przemiany i tego, jak z biegiem czasu zmienił się jej wizerunek oraz sposób postrzegania ciała. Jeśli chcielibyście się dowiedzieć więcej, to oczywiście zachęcamy do przeczytania całego wywiadu z Billie!

trwa ładowanie posta...

Źródło: Sunday Times

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 169
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 6
Jaay,zgłoś
Kobieta, która nie ma dziecka, nie jest w stanie się spełnić. Takie są fakty…
Odpowiedz
1Zgadzam się9Nie zgadzam się