Staniki z koncertów Bedoesa

Bedoes pokazał, co robi ze stanikami z koncertów. Tego się nie spodziewaliście

Źródło zdjęć: © Vibez / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,03.08.2022 16:45

- Rzucajcie w nas stanikami na scenie - zaapelował Bedoes do fanek. Dlaczego raper kolekcjonuje damską bieliznę? Cel jest naprawdę szczytny

Fanki Bedoesa okazują mu sympatię w ciekawy sposób. Raper opublikował na TikToku nagranie, na którym pokazuje torbę pełną staników. Jest to kolekcja, którą Bedoes zgromadził podczas swoich koncertów. Artysta wybrał się do warszawskiej galerii Złote Tarasy, aby pokazać, co robi ze stanikami z trasy koncertowej.

Bedoes i staniki fanek

Bedoes odwiedził sklep odzieżowy Etam. - Oni mają taką akcję, że możecie oddać staniki i oni je wypiorą, odrestaurują. Super uczynek, bo oddadzą je wszystkie potrzebującym - mówi raper na nagraniu udostępnionym w mediach społecznościowych. Staniki, które posiadał Bedoes, wypełniły pojemnik w sklepie aż po same brzegi. Obejrzyjcie to na filmie.

trwa ładowanie posta...

O co chodzi w akcji oddawania staników?

Jak czytamy na stronie internetowej Etam, firma prowadzi inicjatywę "Mały gest, wielkie wsparcie". W ramach tej akcji Etam udostępnił 519 terminali do zbierania używanych biustonoszy w swoich salonach w pięciu różnych krajach.

W Polsce biustonosze po odebraniu z salonów Etam są sortowane przez partnera marki - Fundację Serce Miasta. Jej misją jest niesienie pomocy osobom wykluczonym i zagrożonym wykluczeniem, między innymi kobietom w kryzysie bezdomności. Aktywiści zajmują się praniem i dezynfekowaniem biustonoszy, a następnie przekazują osobom potrzebującym. Biustonosze w złym stanie są poddawane recyklingowi.

Etam informuje, że od marca 2021 roku zebrał 50 tys. biustonoszy. 3/4 z nich trafiło do kobiet w trudnych sytuacjach. Za przekazanie starych biustonoszy można otrzymać 10 proc. rabatu na zakupy w Etam.

Les Optimistes by Etam - épisode 2 - La seconde main

Bedoes: "Rzucajcie w nas stanikami"

- Jeśli ktokolwiek chce pomóc, to po prostu róbcie to, co robicie, czyli rzucajcie w nas stanikami na scenie - zaapelował Bedoes do fanek. - Jeśli któraś lub któryś z was chce przyjść i oddać stanika samemu, to nie ma problemu, można przyjść do Etamu, ale rzucenie nim we mnie na koncercie brzmi lepiej chyba, a ja i tak to zrobię - dodał.

trwa ładowanie posta...
Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 174
  • emoji ogień - liczba głosów: 39
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 38
  • emoji smutek - liczba głosów: 20
  • emoji złość - liczba głosów: 26
  • emoji kupka - liczba głosów: 51