Avril Lavigne na TikToku

Avril Lavigne dołącza do TikToka i sprawia, że znów jest 2002 rok

Źródło zdjęć: © Vibez / Materiały własne red. Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,23.06.2021 11:36

Ikona. Legenda. Wzór. Bynajmniej nie mam na myśli Dody, ale Avril Lavigne, która odtworzyła przebój "Sk8er Boi" na TikToku. Nie zgadniecie, kto wystąpił u niej na klipie.

Jeśli zaczynać karierę na TikToku, to tylko tak, jak zrobiła to Avril Lavigne. 36-letnia piosenkarka wrzuciła na serwis swój pierwszy klip, którego muzyczny podkład to utwór "Sk8er Boi" z 2002 roku. Na filmiku widzimy, jak Avril siedzi na szczycie rampy, porusza ustami do słów piosenki, po czym nagle w obiektywie kamery pojawia się Tony Hawk i wyczynia chore akcje na deskorolce. To są LEGENDY.

W chwili pisania tego artykułu premierowy tiktok ikony stylu i zajefajności (przypominam, że nie chodzi ani o Dodę, ani o Małgorzatę Rozenek-Majdan) wygenerował prawie 19 milionów odtworzeń. Internauci są zachwyceni i wzruszeni występem Avril Lavigne na TikToku i mają nadzieję, że 2002 rok powrócił, a ich wszystkie życiowe porażki się nie wydarzyły xD

trwa ładowanie posta...

Avril Lavigne - Sk8er Boi (Official Music Video)

Avril Lavigne wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał

Jeśli wczytacie się w komentarze pod premierowym tiktokiem Avril Lavigne, zauważycie, że internauci zastanawiają się, jak to możliwe, że piosenkarka prezentuje się tak, jakby wciąż był 2002 rok? W sensie, że wygląda tak młodo. Pojawiają się nawet głosy, że BYĆ MOŻE tak naprawdę spoglądamy na wampirzycę. Hm, Avril miałaby być jak Bella ze "Zmierzchu"? Meh, to zbyt oczywiste i nudne wytłumaczenie.

Teoria o Avril Lavigne zmiecie Wasze mózgi z planszy

Według najpopularniejszej teorii dotyczącej wykonawczyni "Sk8er Boi" Avril Lavigne zmarła w 2003 roku. Miałoby to nastąpić wkrótce po tym, jak ukazał się jej debiutancki album "Let Go". Wyznawcy tej teorii wierzą, że Avril od początku swojej kariery posiadała klona o imieniu Melissa Vandella, który wcielał się w nią, gdy nie radziła sobie ze sławą. Gdy Avril zmarła, klon zastąpił ją na stałe.

Teoria o klonie stała się tak popularna, że dotarła nawet do samej piosenkarki. Swego czasu Avril Lavigne zapewniała, że żyje, nie została zastąpiona przez sobowtóra i ludzie nie powinni wierzyć w idiotyczne plotki z internetu... no ale czyż właśnie tak nie powiedziałby każdy klon?

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 17
  • emoji ogień - liczba głosów: 13
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 15
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 20