Horror "Dobry Piesek" budzi kontrowersje

Opiekował się psem. Okazało się, że to człowiek w przebraniu

Źródło zdjęć: © Filmweb
Oliwia Ruta,
10.10.2023 14:00

Z pozoru zwyczajny pupil, jednak prawda była nieco bardziej mroczna. Christian przez kilka lat opiekował się psem, który okazał się być dorosłym mężczyzną w przebraniu. Zobacz, jak zareagowała jego wybranka.

Już 27 października na dużym ekranie będzie można zobaczyć film "Dobry Piesek!". Norweska produkcja doczeka się premiery w polskich kinach. Tytuł ekranizacji jest naprawdę mylący, natomiast będzie to zupełne przeciwieństwo bajki dla dzieci. Miejmy nadzieję, że żadna rodzina przez pomyłkę nie wybierze się na horror.

Niepokojący horror "Dobry Piesek!"

"Niepokojący" to wyjątkowo łagodny przymiotnik opisujący norweski horror. Film o tytule "Dobry Piesek!" wywoła gęsią skórkę u niejednego chojraka. Przerażająca fabuła produkcji budzi kontrowersje.

Good Boy Trailer #1 (2023)

Horror opowiada o mężczyźnie, który wydaje się być idealnym kandydatem na męża. Christian jest młody, zamożny, przystojny, a do tego kocha zwierzęta. Mężczyzna wzbudził zainteresowanie Sigrid, która postanawia lepiej go poznać. Główny bohater zaprasza kobietę do domu, gdzie ta odkrywa jego mroczny sekret. Pies, o którym opowiadał Christian, okazuje się dorosłym mężczyzną w przebraniu. Sigrid po namowie gospodarza stara się zaakceptować osobliwego pupila o imieniu Frank. Sprawy jednak zaczynają się komplikować, a sytuacja wymyka się spod kontroli.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 27
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 4
  • emoji kupka - liczba głosów: 12