film
20. edycja Millennium Docs Against Gravity. Co oglądać?
Herkules

Animowany "Herkules" doczeka się filmowej wersji. Kogo zobaczmy w roli Herkulesa?

Źródło zdjęć: © Disney
Anna RusakAnna Rusak,21.06.2022 11:15

"Herkules" to kultowy animowany film z 1997 roku. Za jakiś czas będziemy mogli zobaczyć filmową wersję tej animacji. Za kamerą stanie Guy Ritchie, ale kto zagra Herkulesa?

Była już dość przeciętna "Piękna i Bestia", był też całkiem wzruszający "Król lew" - jak widać z roku na rok coraz więcej kultowych filmów Disneya pojawia się w wersjach filmowych i aktorskich. Teraz czas na "Herkulesa".

Właśnie ogłoszono, że ta animacja z 1997 roku doczeka się swojej aktorskiej kinowej wersji. Kto wcieli się w rolę Herkulesa?

"Herkules" film - kiedy?

Jak informuje portal "Deadline" już rozpoczęły się prace na scenariuszem aktorskiej wersji filmu animowanego "Herkules". Wiemy nawet, kto wyreżyseruje to dzieło. Za kamerą stanie nie kto inny, tylko sam Guy Ritchie.

Zwiastun filmu Disneya Herkules

Możecie go kojarzyć, bo to właśnie on odpowiadał za filmową wersję "Alladyna". Co ciekawe, będą mu towarzyszyli bracia Russo, którzy są producentami "Herkulesa". Ten duet z kolei znany jest z filmów Marvela, więc trzeba przyznać, że jest to dość intrygujące i obiecujące połączenie.

Kto zagra Herkulesa?

Niestety nie wiadomo jeszcze, kiedy pojawi się film "Herkules", ani kto zagra główną rolę. Fani jednak już mają swoje typy. Wielu z nich w roli Herkulesa widzi Henry’ego Cavilla czy Toma Hollanda.

Nie bez znaczenia jest też rola marvelowskiego uniwersum. Fani typują, że w roli Hadesa dobrze sprawdziłby się Benedict Cumberbatch, którego niedawno mogliśmy podziwiać w filmie "Doctor Strange".

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Trzeba przyznać, że jest to dość obiecujący zestaw i nie wiem jak wy, ale ja nie pogardziłabym taką obsadą. Ciekawe kogo twórcy obsadzą w roli Megary, no i czy wersja filmowa też będzie miała takie muzyczne hity jak ta animowana? Miejmy nadzieję, że przekonamy się o tym wkrótce.

Herkules - Ani słowa (Polish) HD

Źródło: Deadline

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Przyszłość "Spider-Man" pod znakiem zapytania. Hollanda zastąpi kobieta?