Ana de Armas

Ana de Armas i Ben Affleck rozstali się. "To ona z nim zerwała"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,19.01.2021 12:30

Koniec wielkiej miłości. Jedna z najbardziej uroczych par w Hollywood już nie istnieje. Ben Affleck i Ana de Armas zdecydowali, że będą tylko przyjaciółmi. Jakie są przyczyny tego rozstania?

Affleck i de Armas spotykali się od marca 2020 roku. Wówczas paparazzi wypatrzyli ich podczas podróży na Kubę, ojczyzny de Armas. Po tym wyjeździe para udała się na romantyczne wakacje do Kostaryki, a następnie wróciła do Los Angeles.

Affleck i de Armas chętnie pokazywali się publicznie podczas minionego lata, gdy przebywali razem w Mieście Aniołów. W kwietniu 2020 roku, gdy de Armas obchodziła 32. urodziny, udostępniła na swoim Instagramie zdjęcie, którym potwierdziła, że jest w związku z Affleckiem.

trwa ładowanie posta...

Co było przyczyną rozstania Afflecka i de Armas?

Magazyn People dotarł do osoby, która zna szczegóły rozstania dwójki celebrytów. – To ona z nim zerwała. Ich związek był skomplikowany. Ana nie chce mieszkać dłużej w Los Angeles, natomiast Ben nie ma innego wyboru, ponieważ w Los Angeles żyją jego dzieci – twierdzi źródło przytaczane przez portal.

Jeszcze inna osoba poinformowała serwis People, że: – Oboje są na różnych etapach w życiu. Mimo wszystko żywią do siebie głęboką miłość i szacunek. Ben nadal chce pracować nad sobą. Ma ustawione trzy prace i jest przykładnym ojcem. Oboje są zadowoleni z miejsca, w którym znajdują się w swoim życiu.

trwa ładowanie posta...

Wydawało się, że ich związek rozwija się w dobrym kierunku. W czerwcu 2020 roku de Armas dołączyła do Afflecka, jego dzieci i mamy podczas rodzinnych wakacji w Gruzji. Na koniec minionego lata de Armas wprowadziła się do posiadłości aktora w Los Angeles. Cóż, jest nam przykro z powodu ich rozstania i życzymy powodzenia!

Na poprawę humoru po tym smutnym newsie sprawdźcie, jak ma na imię drugie dziecko Justina Timberlake'a i Jessici Biel.

Rozwijaj swoje pasje z Bankiem Pekao S.A., bo jak nie teraz to kiedy?
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1