kolaboracje gry buty

Adidasy od LEGO to nie koniec. Zbierajcie kasę na nowe kolaboracje

Źródło zdjęć: © Adidas / YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,07.09.2020 23:44

Czy w życiu najbardziej brakuje Wam możliwości pokazania, że jesteście graczami? Albo że kochacie klocki Lego? W najbliższych miesiącach otrzymamy masę nowych butów, koszulek... i całkiem sporo innego merchu. Pozostanie tylko jeden problem: kto za to wszystko zapłaci?

Kolaboracje pomiędzy światem mody i pop kulturą to nic nowego. Koszykarze od lat mają możliwość projektowania swoich butów dla sportowych gigantów typu Adidas, własną linię obuwia i ciuchów ma też m.in. Kayne West.

Projekty łączy jedno: większość efektów końcowych kolaboracji to bardzo pożądany i chodliwy towar. A w najbliższym czasie takich premier zapowiada się wręcz zatrzęsienie.

Jordan X LoL

Specjalny model Air Jordan 1 Zoom Air został niedawno ujawniony światu. Sama kolorystyka jest inspirowana trofeum, które otrzymują najlepsi gracze za pierwsze miejsce w światowym rozgrywkach League of Legends.

Fani LOL-a przewidują, że buty trafią do sprzedaży w trakcie Worlds 2020, które się zaczynają już 25 września. Czyli jest szansa, że będziemy mogli je dorwać już za niedługo.

Cena obecnie nie jest znana.

trwa ładowanie posta...

Nike X LoL

Ta kolaboracja jest trochę większa - najnowsza kolekcja z serii Good Game (GG) będzie zawierała jedne z najpopularniejszych modeli butów Nike:

 • Air Max 90
 • Air Force 1 (low i high-top)
 • Air Max 270 React
 • Air Max 2X
 • Joyride Dual Run 2
 • Blazer Mid ‘77

Sama kolekcja będzie utrzymana w białych kolorach z domieszką neonowego pomarańczowego i niebieskiego. 

trwa ładowanie posta...

Dodatkowo zapowiedziano także koszulki i bluzy z domieszką gamerskiego looku:

trwa ładowanie posta...

Ta seria także powinna zostać wydana w najbliższym czasie, prawdopodobnie też podczas rozpoczęcia się Worlds 2020.

Cena obecnie nie jest znana.

Puma X Mario

Tak. Nie dość, że ostatnio Marian pojawia się często w wiadomościach (halo, 35. rocznica marki!), to fani dostali teraz super prezent. Kilka dni temu Puma zaprezentowała najnowsze kicksy, na które już można składać zamówienia przedpremierowe!

Kosztujące - bagatela - 559 złotych Pumy nie wyglądają źle. Są naprawdę ciekawe, fajnym detalem jest zwłaszcza złota gwiazdka z tyłu. I ta nazwa modelu: RS-Dreamer Super Mario 64. Do plusów zaliczamy też to, że są dostępne od ręki.

trwa ładowanie posta...

LoL x AAPE

Tu już mogą zacząć się schody, bo nie wiemy o tej kolaboracji tyle, ile byśmy chcieli. Wiadomo jedynie, że subbrand BAPE (bardziej streetwearowa marka znana z wysokich cen odsprzedaży odzieży) 25 września wyda nową kolaborację wraz z "prestiżową" skórką dla Yasuo. 

trwa ładowanie posta...

Adidas x Lego

Brakowało Wam Adidasa? Ha! Oto nowa kolaboracja, choć może nie tak stricte związana z grową marką. Ale wiecie, Lego też ma spoko gry, więc… zalicza się.

Podobnie jak w przypadku innych modeli z tej listy, nie wiemy dokładnie, czego powinniśmy się spodziewać. Na pewno Lego wzięło na warsztat model ZX8000 i dodało do niego swój interesujący vibe. Jak mogą wyglądać buty? Rąbka tajemnicy uchylono na poniższym wideo.

Macie jakieś buty z kolaboracji growych? A może upolowaliście te z Gry o Tron?

Co o tym myślisz?
 • emoji serduszko - liczba głosów: 0
 • emoji ogień - liczba głosów: 8
 • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
 • emoji smutek - liczba głosów: 2
 • emoji złość - liczba głosów: 1
 • emoji kupka - liczba głosów: 4