IsAmU odkrył neutralne płciowo spódnice

Adidas sprzedaje neutralną płciowo spódnicę. IsAmU w szoku

Źródło zdjęć: © IsAmU / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,06.02.2023 17:00

Youtuber Szymon Kasprzyk, znany jako IsAmU, trafił w internecie na spódnice, które mogą zakładać i kobiety, i mężczyźni. "To jest poj***ne czy zupełnie normalne?" - zapytał fanów na Twitterze. Lektura niektórych odpowiedzi może być przygnębiająca.

Szymon Kasprzyk, znany jako IsAmU, jest youtuberem, który specjalizuje się w nagrywaniu reakcji na filmy na TikToku. Mężczyzna jest założycielem sieci food trucków Giga Buła oraz studia gier Moonday Games. Mężczyzna ma konto na Twitterze, na którym komentuje aktualne wydarzenia w internecie. W jednym z wpisów podzielił się pewnym modowym odkryciem.

IsAmU pokazał screenshot wykonany w sklepie internetowym marki Adidas. Przedstawia neutralną płciowo spódnicę. Opisowi produktu towarzyszy zdjęcie modela i modelki, którzy pozują w spódnicy. Kasprzyk dodał do screenshota komentarz: "To jest poj***ne czy zupełnie normalne?".

IsAmU odkrył neutralne płciowo spódnice
IsAmU odkrył neutralne płciowo spódnice (Szymon Kasprzyk , Twitter)

IsAmU i neutralne płciowo spódnice

Trudno nie odnieść wrażenia, że IsAmU zadał pytanie specjalnie w taki sposób, by wywołać kontrowersje. Niektóre odpowiedzi to homofobiczne wyzwiska pod adresem modela, który pozuje w spódnicy. Część osób wydaje się być doprowadzona na skraj zawału przez neutralną płciowo spódnicę. Może to już czas, aby bić na alarm, że prawdziwa męskość jest zagrożona?

"To jest właśnie stopniowa indoktrynacja społeczeństwa. Nas to jeszcze dziwi, ale dla dzieciaków to będzie normalne" - stwierdził w odpowiedzi Trener Życia, patokołcz znany z hejtu i agresji w internecie. Inni mu zawtórowali: "Żaden szanujący się mężczyzna nie założy spódnicy, ludziom się już w łbach przewraca", "W tych czasach to trochę niesmaczne", "To jest chore!!! Dobrze, że jesteś IsAmU, gdyby nie ty to pewnie nie dowiedziałbym się o tym, jak ten świat się stoczył".

Dyskusja o neutralnych płciowo sukienkach powinna zakończyć się na odpowiedzi, że zupełnie normalne jest mieć głęboko gdzieś, jak ktoś się ubiera.

Aktualne trendy starają się normalizować modę na noszenie spódnic przez mężczyzn. W spódnicy widziani byli m.in. Harry Styles, Oscar Isaac, Brad Pitt, Lil Nas X. W Polsce promotorem mody na noszenie spódnic jest Michał Piróg. Może kolejną osobą, która przekona się do spódnic będzie IsAmU? Teraz już wie, że jest to coś zupełnie normalnego.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Las Palmas,zgłoś
Szkoci nosili spódnice zanim to było modne. Głównie dlatego, że był to element tamtejszej kultury, a nie wymuszanej przez korporacje inkluzywności.
Odpowiedz
4Zgadzam się0Nie zgadzam się