popkultura
Bella Ramsey o drugim sezonie "The Last of Us"
Tiktoker skakał na skakance aż Kizo zaprosił go na koncert

Tiktoker skakał na skakance przez 100 DNI. W nagrodę KIZO zaprosił go na koncert

Źródło zdjęć: © TikTok, Instagram
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,23.02.2022 13:55

Użytkownik TikToka @kornel_typa udowodnił, do czego może prowadzić upór i determinacja. Chłopakowi udało się wystąpić przed publicznością na koncercie Kizo - to nie pierwszy raz, gdy dzięki skakance zrobiło się o nim głośno.

TikTok jest najszybciej rozwijającą się marką, która przyciąga młodych, kreatywych twórców. Wiele osób marzy o tym, aby dzięki działalności w aplikacji wybić się na szczyty popularności. Ta trudna sztuka udała się Kornelowi, którego filmy wyróżniają się na tle innych twórców. 19-letni chłopak zajmuje się... skakaniem na skakance.

Kornel zainicjował challenge, który polegał na tym, że skacze na skakance tak długo, aż dołączy do niego Kizo - jeden z najpopularniejszych polskich raperów, który współpracował m.in. z Malikiem Montaną, OKI i Januszem Walczukiem. Kornel każdego dnia wrzucał filmik, na którym skakał na skakance - bez względu na to, czy padał deszcz, śnieg, grad lub świeciło słońce.

Kizo nagrodził ambitnego fana

Upór tiktokera się opłacił. 100 dnia wyzwania Kornel wystąpił przed publicznością na koncercie Kizo. Chłopak miał okazję skakać na skakance na rozpoczęcie utworu "Pogo". Za wytrwałość należy mu się absolutny szacun.

trwa ładowanie posta...

Kornel i jego osiągnięcia ze skakanką

Kornel i jego skakanka robią zawrotną karierę na TikToku. 19-latek może się już pochwalić statusem influencera, ponieważ obserwuje go ponad 230 tys. osób. Akcja z Kizo to nie pierwszy raz, gdy Kornel osiągnął sukces swoją wytrwałością. W przeszłości tiktoker skakał na skakance tak długo, aż dołączyli do niego Isamu, Gimper i Owca. Może kolejną osobą powinien być Kanye West?

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: TikTok

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 6
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Luty na HBO Max. Filmy i seriale zapowiadają się świetnie [LISTA]