Maria Jeleniewska kupiła 3 mieszkania w Hiszpanii

20-letnia tiktokerka z Polski kupiła 3 mieszkania w Hiszpanii. "Dobro wraca"

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Maria Jeleniewska
Anna RusakAnna Rusak,10.04.2023 13:15

Maria Jeleniewska to jedna z najpopularniejszych polskich tiktokerek. Na Instagramie pochwaliła się nowym sukcesem - influencerka kupiła trzy domy w Hiszpanii. 20-latka apeluje, by nie wątpić w siebie i robić to, co się kocha.

Maria Jeleniewska to nieoficjalna polska królowa TikToka. Młodą twórczynię obserwuje w aplikacji ponad 13 milionów fanów, a na Instagramie ma ponad 860 tys. followersów. Pisaliśmy o niej w 2021 r., gdy Jeleniewska reklamowała dietę sokową.

Teraz najpopularniejsza polska tiktokerka podzieliła się z obserwującymi swoim nowym sukcesem. 20-latka kupiła trzy domy w Hiszpanii. Czemu Jeleniewska potrzebuje ich aż tylu i jak zareagowali jej fani?

Maria Jeleniewska kupuje trzy domy w Hiszpanii

1 kwietnia na prima aprilis Maria Jeleniewska przeprowadziła ankietę na Instagramie. Widzowie mieli zgadnąć, które zdanie jest fałszywe. Najwięcej, bo ponad 50 proc. osób stwierdziło, że nieprawą jest to, że influencerka kupiła dom w Hiszpanii.

Teraz okazuje się, że to wcale nie był żart. 10 kwietnia Maria Jeleniewska wrzuciła na Instagram zdjęcie z Costa Blanca w Hiszpanii, na którym trzyma klucze do domu. W tekście wyjaśniła, że w wieku 20 lat kupiła nie jedno, a trzy mieszkania w Hiszpanii.

Jedno z nich trafi do mamy influencerki, która pomagła jej spełniać marzenia. Jeleniewska podziękowała również swojej społeczności za to, że ją wspierają i zaapelowała, by nigdy nie wątpili w siebie.

"Kupiłam 3 mieszkania w Hiszpanii! W jednym zamieszka moja mama. Dziękuję, że pomagasz mi spełniać marzenia, a teraz ja mogę spełnić twoje. Kiedyś nie miałam prawie nic, ale nie pozwoliłam wmówić sobie, że niczego nie osiągnę i przez ostatnie lata udało mi się zbudować wspaniałą społeczność. Nigdy nie możecie wątpić w siebie, róbcie co kochacie i bądźcie życzliwi dla innych. Dobro zawsze wraca" - napisała w poście Jeleniewska.

trwa ładowanie posta...

Fani reagują na trzy mieszkania Jeleniewskiej

Jak wynika ze stories, jedno z mieszkań Jeleniewskiej wciąż jest w budowie. Na szczęście zamiast zawiści pod postem młodej influencerki można znaleźć w zasadzie same pozytywne komentarze. Gratulacje złożył już Marcin Dubiel, Dominik Krupiński czy Wujek Łuki. Ten ostatni wychwalał również wytrwałość i determinację tiktokerki.

"Jesteś żywym przykładem, że determinacja, wytrwałość i tytaniczna praca to nieodzowne atrybuty sukcesu. Kiedy inni dawno by zwolnili albo odpuścili, ty pracowałaś jeszcze ciężej. Gratulacje dla ciebie! Jak rozumiem, to przystanek, a nie koniec podróży. Ja fan!" - napisał Wujek Łuki pod postem Jeleniewskiej.

"Woow gratuluję, bardzo młoda dziewczyna, a już może sobie pozwolić a 3 mieszkania w Hiszpanii" - napisał użytkownik Twittera.

trwa ładowanie posta...

Biorąc pod uwagę osiągniecie młodej tiktokerki, nie ma się co dziwić, że aż 48 proc. nastolatek w badaniu z 2021 r. twierdziło, że chce zostać youtuberką, influencerką lub tiktokerką. Warto jednak zaznaczyć, że nie każdy może odnieść taki sukces jak Jeleniewska.

Jasne, ciężka praca, o której w komentarzu wspomniał Wujek Łuki, jest ważna, ale nie każdy, kto będzie próbował swoich sił w influenceringu, będzie miał takie powodzenie jak tiktokerka. Dużo też tutaj zależy od szczęścia czy odpowiedniego momentu. Po prostu warto pamiętać, że nie wszystko można osiągnąć wytrwałością, a każdy z nas startuje z innego miejsca.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 156
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 10
  • emoji kupka - liczba głosów: 396
nowak,zgłoś
I takie kity wciskacie młodzieży.......?!!!! Żałosne!!!!!!!!!
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Raz mieszkania ,raz domy a może pałace. Autor to jakiś fenomen , który nie zna znaczenia słów.
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
Piotrqqq,zgłoś
Będzie robić patostreamy z Hiszpanii?
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 5