popkultura
Kontrowersje wokół K-POP Stars Festival. Internauci ostrzegają
Zendaya

16-latka z Francji zmarła, bo chciała być jak Zendaya w "Euforii". Rue to nie wzór do naśladowania

Źródło zdjęć: © HBO
Anna RusakAnna Rusak,27.01.2022 11:50

We Francji zmarła nastolatka - chciała naśladować Rue z "Euforii", jednego z popularniejszych seriali HBO. Zendaya uprzedzała, że seans "Euforii" może nie być dla każdego, ale jej apele chyba nie przyniosły skutku.

bGygdXub

Drugi sezon "Euforii" cieszy się niesłabnącą popularnością na HBO. Niestety nie dla wszystkich seans serialu kończy się szczęśliwie. Niektórzy odnoszą zachowania Rue, głównej bohaterki serialu, do swojej rzeczywistości, co - biorąc pod uwagę narkotyki - może się różnie skończyć.

Wszyscy, którzy oglądali "Euforię" na HBO, wiedzą, że postać grana przez Zendayę raczej nie powinna być wzorem do naśladowania. Niestety, 16-letnia dziewczyna z Francji chciała naśladować postaci z serialu i zmarła po zażyciu zbyt dużej ilości narkotyków.

16-latka zmarła, bo chciała być jak Zendaya

W jednym z domów we Francji znaleziono dwie nieprzytomne nastolatki. Dziewczyny znajdowały się pod wpływem narkotyków. Starszej z nich nie udało się uratować. Według hipotez nastolatki miały się inspirować Rue z "Euforii".

bGygdXud

Przypomnijmy jeszcze, że Zendaya ostrzegała widzów i widzki przed premierą drugiego sezonu serialu. Mówiła, że seans "Euforii" nie należy do najłatwiejszych i jeśli nie czujemy się na siłach, nie powinniśmy go oglądać.

Proszę, oglądajcie go tylko jeśli czujecie się dobrze i komfortowo. Dbajcie o siebie i wiedzcie, że tak czy inaczej nadal jesteście kochani, a ja wciąż odczuwam wasze wsparcie.

Euforia | zwiastun 2 sezonu | HBO GO

"Euforia", Rue i narkotyki

Serial był też kilkukrotnie krytykowany za romantyzowanie narkotyków. Jak widać niestety nie wszyscy biorą to sobie do serca. Biorąc to pod uwagę, hipoteza francuskich śledczych nie jest tak nieprawdopodobna, szczególnie, że postać Rue jest dość charyzmatyczna.

bGygdXuf

Pamiętajcie jednak, że "Euforia" to tylko serial. Serial, który ma wręcz pokazywać szkodliwe skutki zażywania narkotyków. Nie powinniście więc w żadnym stopniu odwzorowywać tego, co się w nim dzieje.

Źródło:

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
"Emily w Paryżu". Wszystko, co musisz wiedzieć o 3. sezonie