trendy
Latwogang wydał piosenkę. To na pewno nie diss na Mini Majka
Joshua Cooper zabił koleżankę. Zapytał na Instagramie, jak ukryć ciało

16-latek zabił dziewczynę. Na Instagramie zapytał, jak ukryć ciało

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Canva, Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,29.11.2022 13:30

16-letni Joshua Cooper z amerykańskiej Pensylwanii zabił o trzy lata młodszą koleżankę. Policja ujęła sprawcę, gdyż sam przyznał się do zbrodni. Poprosił znajomą na Instagramie o pomoc w pozbyciu się zwłok.

W piątek 28 listopada na komisariat policji w Bensalem w Pensylwanii zadzwoniła zaniepokojona kobieta. Powiedziała, że jej córka rozmawiała z 16-letnim kolegą, Joshuą Cooperem. Podczas wideorozmowy na Instagramie chłopak miał się przyznać do tego, że właśnie kogoś zabił.

Cooper pokazał wnętrze pokoju, w którym przebywał. W kadrze uchwycił czyjeś nogi pokryte krwią. Następnie poprosił rozmówczynię o pomoc w pozbyciu się ciała. Policja pojechała pod wskazany adres do parku przyczep kempingowych Top of the Ridge w Bensalem, gdzie mieszkał chłopak. Cooper uciekł na widok funkcjonariuszy, ale policjanci dogonili go i aresztowali.

Joshua Cooper. 16-latek zapytał na Instagramie, jak ukryć zwłoki

W przyczepie, w której mieszkał Cooper, policjanci znaleźli zwłoki 13-letniej dziewczyny z dziurą po kuli w klatce piersiowej. Śledczy nie ujawnili motywu sprawcy. Wiadomo jedynie, że nastolatka nie była spokrewniona z mordercą. Chłopak próbował zatrzeć ślady zbrodni, ale nie zdążył przed przyjazdem policji.

Nieoficjalne doniesienia o "wypadku"

Według lokalnego serwisu "The Philadelphia Inquirer", chłopak miał powiedzieć funkcjonariuszom, że zabójstwo "to był wypadek". Ofiara podobno przyjechała do przyczepy Coopera, aby wspólnie obejrzeć serial na Netfliksie. Przed przyjazdem nastolatki chłopak miał porządkować sejf, w którym leżała broń. Podczas spotkania 13-latka podobno poszła sama do łazienki i wtedy została zastrzelona.

Policjanci przewieźli Coopera do aresztu dla nieletnich. W związku z poważnymi zarzutami nie może wyjść na wolność po wpłaceniu kaucji. Chłopak jest oskarżony o zabójstwo, posiadanie narzędzi zbrodni oraz fałszowanie lub fabrykowanie dowodów.

Teen confesses to killing someone during Instagram video chat, police say

Źródło: CNN/CBS News

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Jak wyglądać na obrzydliwie bogatego? "Sukcesja" daje lekcje cichego luksusu