Gucio pokonał dwie żaby

Dwie żaby nie do przeskoczenia? Gucio triumfuje w "Star Wars Jedi: Ocalały"

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,08.05.2023 13:45

"Star Wars Jedi: Ocalały" w ostatnich dniach nie schodzi z języków polskich graczy. Wszystko za sprawą streamera Twitch Gucia, który spędził 29 godzin z podwójnym bossem i podjął ponad 1200 prób jego pokonania. Po długotrwałym nierównym boju w końcu pokazał dwóm żabom, gdzie raki zimują.

Ten pojedynek przejdzie do historii polskiego gamingu, a może nawet całego "Star Wars Jedi: Ocalały". Już sam tytuł daje nam do zrozumienia, że lekko nie będzie. A jeśli gracze chcą jeszcze bardziej utrudnić sobie zmagania, mogą wybrać najwyższy poziom trudności.

Wielka walka Gucia z dwiema żabami

Tak właśnie uczynił Witold Tacikiewicz, znany jako Gucio, który na domiar złego podjął walkę z wyjątkowo skocznym bossem na zbyt wczesnym etapie gry. Rezultat? Gucio na przełomie kilku ostatnich dni niemal nie odchodził od komputera, próbując pokonać Oggdo Bogdo i jego potomstwo.

ZROBIŁ TO!!! *Gucio vs Żaby*

Zmagania Gucia z tym konkretnym bossem w "Star Wars Jedi: Ocalały" rozpoczęły się w piątek 5 maja. Oggdo Bogdo już po pierwszych próbach okazał się wyjątkowo wymagającym przeciwnikiem. Z piątku zrobiła się sobota, a po prawie dobie ciągłej walki dwie żaby wciąż nie zostały unicestwione przez streamera.

Gucio był już wycieńczony i w pewnym momencie streamu doszedł do wniosku, że "nie widzi sensu w dalszym graniu".

29 godzin i 1207 prób później...

Tu do akcji wkroczyły znane firmy ze swoim RTM. Samsung ogłosił, że z kodem "DWIEZABY" dostaniemy 10 proc. zniżki na ich monitory.

trwa ładowanie posta...

GBS poinformowało, że jeśli Gucio ubije płazy, dostanie od nich 5 tys. zł i roczny zapas kawusi. Dla klientów przygotowali kod na 30 proc. zniżki.

trwa ładowanie posta...

Takie akcje marketingowe najwyraźniej podniosły Gucia na duchu, bo ten w niedzielny wieczór 7 maja ponownie stanął do walki z Oggdo Bogdo. Jak to zwykło mówić się w świecie gamingu, wystarczy chwila przerwy i odpoczynek od bossa, by zmiażdżyć go w kolejnych próbach. Co prawda kolejne podejścia znów zajęły Guciowi trochę czasu, ale w końcu po 29 godzinach i 1207 próbach udało mu się pokonać dwie żaby.

trwa ładowanie posta...

Streaming z tego karkołomnego wydarzenia o godzinie 1 w nocy śledziło ponad 40 tys. widzów. W szczytowych momentach walka Gucia z dwiema żabami była drugą najpopularniejszą audycją na całym Twitchu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1