Piwniczaki OBURZONE… brakiem dekoltu w klockach LEGO. TAK, LEGO

Piwniczaki OBURZONE… brakiem dekoltu w klockach LEGO. TAK, LEGO

Źródło zdjęć: © Instagram, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.04.2022 15:30

Dochodzimy do kolejnych szczytów głupoty. Bo jak inaczej można nazwać to, że ktoś oczekuje od cyfrowych klocków LEGO pokazywania piersi? To dłuższa historia, ale przekaz jest prosty.

W przeszłości już bardzo podobną sytuację. Swego czasu Artur Dziambor wkurzył się, że Lola w "Gwiezdnym Meczu 2" jest za mało… seksowna. Nieistotne już nawet, że odnosił się do przeróbki à la Rule34.

Tym razem poszło o coś jeszcze głupszego, bo o cyfrowe klocki Lego. I na szczęście Dziambor nie wypowiedział się o tym jeszcze, więc może jednak świat nie spłonie z głupoty Twittera. Ale od początku.

Nowe "Gwiezdne Wojny" w wersji LEGO

Chodzi o nową grę w wersji LEGO. Masa gagów, niesamowicie dużo rozgrywki - ogólnie polecam, sam zaraz będę ogrywać. Co najważniejsze, to nie jest tylko produkt dla dzieci. Każdy będzie miał przy nim ubaw, niezależnie od wieku. No, prawie każdy - część internautów już się oburzyła, ponieważ zmienił się model Lei.

Kreski niezgody w modelu Księżniczki Lei LEGO

Tak, ktoś się przyczepił do jednego szczegółu w modelu Lei w stroju Niewolnicy z epizodu 6 "Gwiezdnych Wojen". W oryginale strój wyglądał tak:

"Return of the Jedi" Slave Leia Scene

I… co można tutaj dodać? Strój niewolnicy z historii o kosmicznych magach i problemach z rodzicami.

Wszystko fajnie? Nie dla niektórych W poprzedniej grze Lego z EP6 z "Gwiezdnych Wojen" Leia miała kilka kresek, które miały imitować dekolt. Uwaga, zadziwię was: w nowej wersji te kilka kresek zniknęło, co wywołało internetową burzę.

Gdzie jest dekolt Lei w Lego Star Wars: The Skywalker Saga? - dopytuje się zatroskany o kilka pikseli fan.

trwa ładowanie posta...

Ludzie na Twitterze od razu zaczęli dopytywać, czy nasz narodowy mistrz oburzenia o piersi rysunkowych postaci, Dziambor dostrzegł tę haniebną zmianę w dekolcie plastikowej Lei z LEGO:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Czy chodzi o…

Jeżeli zastanawiacie się, o co chodzi tutaj, odpowiem wprost: ktoś chyba podniecał się klockami LEGO. Nie oceniam w żaden sposób. Nie warto dodawać tutaj nic więcej. Tylko pamiętajcie, to jest gra przeznaczona dla każdego. Usunięcie dekoltu w plastikowym modelu w grze (!!!) nie powinno być tematem żadnych rozmów.

Oby niektóre osoby trollowały. W sensie, to byłoby cudowne, bo jak zaraz przeczytacie poniżej, pewne komentarze mogą zmniejszyć waszą wiarę w ludzkość.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Jakie jest wyjaśnienie?

Proste. LEGO zmieniło strój Lei w fizycznym zestawie klocków, stąd twórcy gry zmienili model. Banalne i proste! Tylko… dlaczego dopiero teraz gracze zauważyli zmiany? Czyżby posiadacze fizycznych klocków nie widzieli TAK DUŻEJ zmiany w dekolcie Księżniczki Lei?

trwa ładowanie posta...

Niestety, Artur Dziambor wciąż nie wydał oświadczenia nt. zniknięcia kilku kresek w modelu Lei. Czekamy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 3