Triston Clasper jest żołnierzem amerykańskiej piechoty i drag queen

Żołnierz i drag queen w jednym. Robi karierę na TikToku

Źródło zdjęć: © @clasper2 TikTok
Marta Grzeszczuk,
15.04.2024 16:00

Żołnierz amerykańskiej piechoty Triston Clasper pokazuje się na TikToku jako drag queen. Część komentatorów uważa, że "obraża amerykański mundur".

Triston Clasper jest żołnierzem Gwardii Narodowej Stanów Zjednoczonych. Jest wyoutowanym gejem i zdobywa coraz większą popularność na TikToku, publikując filmiki, które wiele osób odbiera jako prowokujące.

Młody żołnierz nagrywa jako drag queen na TikToku

Młody żołnierz zdobywa popularność na TikToku jako początkująca drag queen. Jego nagrania często pokazują montaż z przejściem od Claspera w mundurze piechoty do młodego mężczyzny w pełnym dragu.

trwa ładowanie posta...

Clasper jest też w szkole kosmetologii. Wiele komentujących osób jest pod wrażeniem jego umiejętności w zakresie makijażu. Znajdują się również hejterzy, którzy uważają, że młody człowiek "obraża mundur" albo nie odważyłby się "spróbować tego w małym mieście".

Tym ostatnim, małomiasteczkowym hejterom Clasper zadedykował filmik, w którym zmienia się w drag queen ze stereotypowego "rednecka". Tym określeniem opisuje się osoby, najczęściej z południa Stanów Zjednoczonych, o konserwatywnych poglądach i wąskich horyzontach. Tiktoker sam wywodzi się z niewielkiej miejscowości na amerykańskim południu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

KACPER MUDOR MOOD: Spełniam się jako DRAG QUEEN

Clasper posunął się jeszcze dalej w prowokacjach. Na jednym z filmów pije w mundurze piwo marki "Bud Light", żeby za kilka sekund przeobrazić się w drag queen. To nawiązanie do głośnej w 2023 r. współpracy reklamowej producenta piwa z transpłciową Dylan Mulvaney. Marka kojarzona z "kulturą rednecków" zaskoczyła tą kolaboracją swoich klientów, z których część zaczęła nawoływać do jej bojkotu.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
Tomek,zgłoś
Uprawiać, to można pole. Tutaj się po prostu chłop za babę przebiera. Od zawsze byli tacy, co tak robią.
Odpowiedz
7Zgadzam się0Nie zgadzam się
Nicolas,zgłoś
Hańba dla munduru... Woke w stanach doprowadza do wyniszczania kraju dlatego jest promowany przez komunistów np. na tiktoku który jest pod kontrolą Chin!! W Chinach na tiktoku nie ma promowanych żadnych głupot takich jak ludzie "LPG" albo jakieś pląsy, tańce i pranki!! W Chinach na tiktoku promowane są osiągnięcia i działania inspirujące ludzi!!
Odpowiedz
6Zgadzam się1Nie zgadzam się
Starszy mat,zgłoś
I nie mają tam jednego naboju żeby... no litości.
Odpowiedz
0Zgadzam się4Nie zgadzam się