"Złoty zwiąs", czyli nowa firma z warzywozem Wojtka Goli
Nowy rok, nowe powiedzonko od Wojtka Goli. Po hicie "firmy z warzywozem" influencer i przedsiębiorca uraczył internautów kolejnym złotym hasłem.
Wojtek Gola jest influencerem i celebrytą. Zajmuje się także inwestycjami - to współzałożyciel Fame MMA, a razem z Sylwestrem Wardęgą jest prezesem zarządu GOATS. Nie działa jedynie w branży rozrywkowej. Oprócz tego jest m.in. współzałożycielem Invelo Energy, czyli słynnej "firmy z warzywozem".
Podobne
- Pudzian wyzywa Wojtka Golę na pojedynek. Freak fighter przyjął ofertę?
- Dymy na FAME MMA. Zdjęcie "z ogórkiem", gaz pieprzowy, Gola vs Najman
- Boxdel przerwał milczenie. Gani Wardęgę i broni Goli
- Dziewczyna Wojtka Goli na kamerkach. Sofi komentuje sprawę
- Numer Wojtka Goli wyciekł do sieci? Prawda jest zaskakująca
Internauci z nagrania Wojtka Goli (który ma charakterystyczną wadę wymowy) reklamującego Invelo Energy ostatecznie zdołali rozszyfrować, że "firma z warzywozem" oznacza tak naprawdę "firmę z branży OZE", czyli firmę zajmującą się odnawialnymi źródłami energii.
Wojtek Gola z zeszłorocznego mema wycisnął jednak także coś dobrego - powołał do życia prawdziwy "warzywóz" i przekazał go Caritasowi. Co takiego zatem urodzi się ze "złotego zwiąsu"?
Nowe powiedzonko Wojtka Goli. Czym jest "złoty zwiąs"?
Podobnie jak wcześniej "firma z warzywozem" popularność zdobywa kolejne powiedzonko Wojtka Goli. Tym razem chodzi o "złoty zwiąs". Żeby usłyszeć prawdziwe znaczenie słów, trzeba wsłuchać się naprawdę uważnie w jego przemowę.
Na konferencji Wojtek Gola przytacza slogan "The World Is Yours", który łudząco przypomina słowa "złoty zwiąs", pozbawione co prawda żadnego sensu. Jednak kto wie - być może i za tym viralem utworzy się kolejny, zaskakujący projekt influencera.
Popularne
- Dramatyczny gest Ostatniego Pokolenia. Aktywistka obnażyła piersi przed obrazem Rejtana
- Znamy ceny biletów na The Weeknd. Jest drogo, ale mogło być (?) drożej
- Zaskakujące wyznania gwiazd "Wednesday". Memy, jedzenie i jedna aplikacja
- Wygrał konkurs na najbardziej performatywnego mężczyznę w Warszawie. Nawet nie lubi matchy [WYWIAD]
- Jawor nie zapłacił jej za pracę. Ghostował dziewczynę przez kilka miesięcy
- Odsłonili mural Friza i Wersow. Internauci nie mieli litości
- System kaucyjny w Polsce 2025. Wszystko, co musisz wiedzieć
- Bilety na Arianę Grande będą ABSURDALNIE DROGIE. Jak zdobyć wejściówki na koncert w Londynie?
- W Tesli artysty znaleziono ciało. D4vd w listopadzie miał wystąpić w Polsce