Polka zdobyła pięć milionów subów i przegoniła Reziego. Kim jest Mamiko?

Zdobyła pięć milionów subów i przegoniła Reziego. Kim jest Mamiko?

Źródło zdjęć: © YouTube
Maja Kozłowska,
14.05.2024 11:15

Kolejny twórca (a raczej twórczyni) z polskiego YouTube'a przekroczyła magiczną barierę pięciu milionów subskrypcji. Do tej pory udało się to jedynie Blowkowi i Frizowi. Mamiko jest trzecia.

Walka o liczbę subów na polskim YouTubie jest zacięta. Od dawna w czołówce są dwaj twórcy: Friz i Blowek, którzy regularnie ścierają się o bycie numerem jeden. Według narzędzia Social Blade Karol Gązwa "Blowek" ma w tym momencie 5,24 mln subskrypcji. Po piętrach depcze mu Karol Wiśniewski "Friz" z równie imponującą liczbą 5,17 mln obserwujących na koncie. Tuż za nimi znajdują się:

  • Rezi z 4,91 mln subskrybentów, który walecznie walczy o dobicie do okrągłej piątki. Prawdopodobnie uda mu się osiągnąć cel dzięki nowej serii programu "Sabotażysta",
  • Stuu z 4,2 mln followersów. Burton jest nieaktywny na kanale, a Pandora Gate najprawdopodobniej zakończy jego działalność w internecie - jeśli nie na stałe, to na pewno na długi czas.

Rezi miał realne szanse na miano trzeciego polskiego youtubera, który sięgnie pułapu 5 mln subów. Miał, ponieważ wyprzedziła go Mamiko - youtuberka, celebrytka i modelka.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

DARIUSS ROSE: BYCIE INFLUENCEREM NIE JEST ŁATWE

Mamiko zdobyła 5 mln subskrypcji. Co o niej wiemy?

Mamiko naprawdę nazywa się Weronika Heck, pochodzi z Polski, ale obecnie mieszka w Singapurze. Lata swojej świetności na YouTubie ma już za sobą - jej najpopularniejsze filmy pochodzą sprzed sześciu-siedmiu lat. Aktualnie Mamiko największe zasięgi kosi na Shortsach, skąd napływają jej subskrypcje.

Youtuberka nagrywa kontent lifestyle'owy - opowiada o życiu w Azji, o dziwnym jedzeniu, którego próbowała, o plusach i minusach w zagranicznym stylu życia. Na jej kanale pojawiają się także filmy modowe. Nagrywa też sporo wyzwań, a większą część kontentu kieruje do zagranicznej widowni.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Co się stało z Mamiko? PL

Haters gonna hate. "Najmniej znane 5 milionów w Polsce"

Internauci nie są jednak w nastroju do świętowania i sukces Mamiko traktują po macoszemu. "Przecież to się nawet nie liczy do polskiego yt". "W sumie z shortsami i kanałami opierającymi się na nich jest jak z kontami na TikToku. 5 mln to taka średnia ilość". "Kto to?" - piszą zdenerwowani.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 5
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
Maxell,zgłoś
Ciekaw jestem ile z tych subów zostało kupione w hurtowniach spamerskich xD
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
nemo,zgłoś
Ciesze sie ze mam 75 lat i juz zanedlugo odejde z tego durnego swiata ,a Azje zwiedzalem sam bez pomocy jakiejs tam Mamiko
Odpowiedz
14Zgadzam się1Nie zgadzam się
Franek,zgłoś
Luchal bym....
Odpowiedz
7Zgadzam się3Nie zgadzam się