Check out english version
społeczeństwo
Narkotyki i wyzwiska. Kolejna ofiara Krzysztofa Gonciarza zabiera głos
Premier zakazał posiadania American Bully

Zakaz posiadania psów rasy American Bully XL. Jest decyzja premiera

Źródło zdjęć: © Canva
Natalia Witulska,
16.09.2023 15:00

Wielka Brytania wprowadzi zakaz posiadania psów rady American Bully XL. Czworonogi sprawiają ogromne problemy mieszkańcom Anglii. Decyzja jest wynikiem serii ataków tych zwierząt na ludzi.

Premier Wielkiej Brytanii Rishi Sunak podjął decyzję. W Anglii zostanie wprowadzony zakaz posiadania psów American Bully XL. Wszystko przez serię ataków tych czworonogów na ludzi.

Zakaz posiadania psów American Bully

W piątek 15 września premier Wielkiej Brytanii Rishi Sunak podjął decyzję dotyczącą psów rasy American Bully XL. Nie będzie można zarówno ich posiadać, jak i prowadzić z nimi hodowli. Jak czytamy na radiozet.pl, ta decyzja to pokłosie ostatniej serii ataków tych zwierząt na ludzi.

trwa ładowanie posta...

W czwartek 14 września dwa psy w miejscowości Walsall dotkliwie pogryzły mężczyznę. Rany były śmiertelne. Właściciel psów został aresztowany. Usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania śmierci.

W poniedziałek 11 września w Londynie pies rasy American Bully XL zaatakował natomiast czteroletniego chłopca. Policjanci wciąż szukają zwierzęcia. Jak donosi radiozet.pl, funkcjonariusze z South Yorkshire podali, że w ciągu ostatnich dni otrzymali zgłoszenia o czterech oddzielnych atakach psów rasy American XL Bully na dzieci, jeden z nich skończył się hospitalizacją.

trwa ładowanie posta...

"American XL Bully stanowi zagrożenie dla naszych społeczności, a zwłaszcza dla naszych dzieci. Podzielam przerażenie narodu z powodu ostatnich nagrań wideo, które wszyscy widzieliśmy" - napisał Rishi Sunak na platformie X.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 24
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 14
  • emoji kupka - liczba głosów: 48
hell chiłała,zgłoś
No właśnie chyba że do eksperymentów medycznych
Odpowiedz
0like1dislike
Tak jak kiedys prohibicja tak ten zakaz będzie działał w społeczeństwie. Może należałoby zrobić coś takiego jak pozwolenie i specjalne szkolenie dla właściciela i oddzielnie dla psa. Zakaz będzie skutkował hodowlą w zamknięciu i bez kontroli co spowoduje jeszcze większą agresję u tych psów. Nic dobrego ten zakaz nie przyniesie.
Odpowiedz
0like0dislike
Jarrod,zgłoś
To nie psy są winne to ludzie i sposób wychowania a co ten koleś może o tym wiedzieć czy wogule on miał psa kiedyś? Czyli co jak czarnoskury terrorysta podłoży bombę i zrobi komuś krzywdę co wtedy mamy się czepiać wszystkich czarnoskurych . Co to za logika nierozumiem
Odpowiedz
7like5dislike
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 18
Komentarze (18)
arrow
Najnowocześniejszy obiekt koncertowy na świecie otwarty. Kosztował fortunę