Żabka na celowniku Jana Śpiewaka. Chodzi o protest pracownicy
Czarne chmury nad Żabką? Pracownica jednej z katowickich Żabek wyszła na ulicę, aby przedstawić swój problem. Sprawę nagłośnił Jan Śpiewak.
O tym, że Żabka to nie tylko hot dog i zakupy w niedzielę, mówi się od dawna. Materiały na temat sieci sklepów nagrywał m.in. Damian Olszewski czy Jan Śpiewak.
Teraz jednak do internetu trafiło zdjęcie, na którym pracownica jednego z katowickich sklepów protestuje przed wejściem do punktu.
CAŁA PRAWDA o sklepach ŻABKA #CałaPrawda
Problemy z szefostwem Żabki doprowadziły do protestu
Na X (Twitterze) Jan Śpiewak udostępnił zdjęcie, na którym pracownica siedzi przed sklepem Żabka. Na materiale napisano: "Szefowa ukradła mi wypłatę. Proszę idź (dalsza część nieczytelna)". Jak napisał na X Marcin Warchoł, poseł Suwerennej Polski, ustawa o franczyzach, która miała chronić franczyzobiorców i pracowników, jest gotowa, jednak na chwilę obecną trwają konsultacje międzyresortowe. Wiadomo już, że ustawa nie wejdzie do sejmu w obecnej kadencji.
Poprosiliśmy rzecznika prasowego sieci Żabka o komentarz, jednak póki co nie uzyskaliśmy odpowiedzi.
Popularne
- PiriPiri zrobiło pierwsze w Polsce lody z kebabem. To nie jest żart
- Wersow wypuściła "Dorosłe serce". Śpiewa, że otrzymała chłód
- Rosyjski youtuber przesadził z prankami. Policja nie miała litości
- Pierwszy na świecie wyścig plemników. Będą zakłady, kamery, a nawet komentator
- Katy Perry poleci w kosmos. Kiedy wróci na Ziemię?
- Bombardiro Crocodilo i inne brainroty AI. Ten trend wyżre ci mózg
- Sylwester Wardęga przegrał z Marcinem Dubielem. Musi zapłacić 350 tys. zł?
- Gimpson (Gimper) ogłosił swój ostatni koncert. Klub wyprzedał W GODZINĘ
- Djo i psychodelia z drugiej ręki. Pogubiona treść w "The Crux" [RECENZJA]