Kiedy nowa nuta od Quebo?

Kiedy nowa nuta od Quebonafide? Raper odpowiedział fanom

Źródło zdjęć: © Instagram - quebonafidefanss / Instagram
Natalia Witulska,
08.02.2024 11:30

Mimo że Quebonafide wielokrotnie dawał do zrozumienia, że zakończył swoją przygodę z muzyką, fani nie mogą tego pojąć. Po raz kolejny dopytywali się, kiedy doczekają nowego numeru. Raper odpowiedział w nietypowy sposób.

Kuba Grabowski, bardziej znany jako Quebonafide, to polski raper, piosenkarz oraz autor tekstów. Jest jednym z najlepiej sprzedających się muzyków w kraju, gdyż jego płyty zakupiono ponad pół miliona razy. Quebo jest współzałożycielem marki Miss Ti, która zajmuje się produkcją japońskich napoi oraz słodyczy. W mediach społecznościowych nieraz informował, że chciałby skupić się na gastro biznesie, a muzykę odłożyć na drugi plan.

Kiedy nowa muzyka od Quebonafide?

Marka Miss Ti podbiła serca Polaków głównie dzięki przepysznym japońskim smakołykom, jakimi są mochi, czyli ciasteczka robione z kleistego ryżu. Znikają ze sklepów w zawrotnym tempie, a Quebo regularnie informuje o premierach nowych smaków.

W czwartek 8 lutego do sieci sklepów Biedronka trafił kolejny rodzaj popularnych japońskich ciasteczek. Waniliowo-jagodowe mochi w kształcie serc mają być edycją specjalnie na walentynki. Z tej okazji na TikToku marki Miss Ti pojawił się film zapowiadający nowe smaki przekąsek.

trwa ładowanie posta...

Na filmie udostępnionym na profilu Miss Ti widoczny jest napis: "kiedy nowa nuta"? Gdy fani rapera ujrzeli tego tiktoka, bez wątpienia spodziewali się konkretnych zapowiedzi, dat lub chociaż skrawka informacji o planach muzycznych rapera. Nic takiego jednak nie otrzymali.

Na udostępnionym filmie Quebo ze smakiem zajada się nowymi przysmakami, a pytania, które widnieje na ekranie, zdaje się nie dostrzegać. Artysta zasłania palcem usta, co może sugerować, aby fani przestali w końcu męczyć go o kwestię nowej muzyki, ponieważ na razie nie mają na co liczyć.

Quebonafide - Bogini (prod. FORXST)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0