Wywar z Igi Świątek i esencja z gejów. Powstał "zapach grzechu LGBT"
Abp Tadeusz Wojda niedawno stanął na czele polskiego Episkopatu. W przeszłości duchowny stwierdził, że Polska cuchnie LGBT. Grupa Stonewall postanowiła uwięzić "zapach grzechu homoseksualizmu" w butelce.
Wśród polskiego duchowieństwa nie brak wysoce kontrowersyjnych jednostek. Wyliczankę można zacząć od ekskomunikowanego Michała Woźnickiego, poprzez jakże popularnego ks. Natanka, a skończyć na abp. Tadeuszowi Wojdzie. Duchowny trzymał pieczę nad metropolią białostocką i gdańską, a niedawno został namaszczony na przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski.
Podobne
- Porażka Kai Godek. Finał głośnej sprawy w Sądzie Najwyższym
- Ksiądz grzmi o rządowym projekcie. "Bój z totalitarną ideologią"
- Kaja Godek kpi z decyzji papieża. Przywołała swoich wrogów
- Oburzeni wystąpieniem Kai Godek. Telefony nie przestają dzwonić, aktywiści działają
- Aktywiści LGBTQ+ protestowali w trakcie mszy w Warszawie. Po co to zrobili?
Wojda aktywnie walczył z aktywizmem na rzecz praw osób LGBT. Był zagorzałym przeciwnikiem marszów równości i posunął się do "odważnego" stwierdzenia.
Cuchniemy grzechem homoseksualizmu. Cuchniemy grzechem LGBT
Teraz jego słowa mają szansę się urzeczywistnić. Z jednym drobnym wyjątkiem: Polska będzie pachnieć - nie śmierdzieć. Grupa Stonewall stworzyła esencję "inspirowaną" obraźliwą wypowiedzią kapłana.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
"Rodzice nie mogli tego zrozumieć". Way of blonde i Maschines planują dziecko
Perfumy o zapachu grzechu LGBT - jak pachnie homoseksualizm w płynie?
"Przyzwyczailiśmy się do obraźliwych wypowiedzi hierarchów polskiego kościoła, ale tym razem postanowiliśmy zamienić te słowa na coś dobrego!" - pisze na swoim profilu Grupa Stonewall.
Organizacja wzięła do serca słowa abp. Wojdy i tak właśnie powstał oryginalny Zapach grzechu LGBT.
"Zapach stworzony z esencją miłości, nutą bliskości bez nawet najdrobniejszej kropli wykluczenia. Powstał po to, żeby złe i szkodliwe słowa zamienić na coś pozytywnego" - komunikuje radośnie Grupa Stonewall.
Jak zatem pachnie esencja geja? Niestety, dokładne nuty zapachowe zawarte w perfumach nie zostały ujawnione.
Zapach grzechu LGBT - pomoc psychologiczna dla osób potrzebujących
Deal jest prosty. Po wpłaceniu minimum 50 zł na zrzutkę przeznaczoną na wsparcie psychologiczne dla osób LGBT, każdy darczyńca otrzymuje dodatkowo specjalne podziękowanie wraz z próbką "Zapachu grzechu LGBT". Ciekawe, czy zdąży przyjść przed Świętami... Wypadałoby pochwalić się przy rodzinnym stole nowymi perfumami.
W temacie LGBT+
- Ginnie z "Harry'ego Pottera" stoi po stronie osób trans. W Poznaniu powiedziała, co sądzi o J.K. Rowling
- Grzegorz Braun: niszczy wystawę LGBT w Sejmie. Najjjka: bije brawo
- Freddie Mercury w Warszawie? Jego ikoniczne dżinsy zobaczysz na queerowej wystawie
- Influencerki zaręczyły się po koncercie Billie Eilish. Polscy fani wzruszeni
Popularne
- Natalia Magical założyła niebieską platformę. Ile kosztuje miesięczny dostęp?
- Cameraboy oburzony niebieską platformą Natalii? "Magical jest hipokrytą"
- Zbanowali ją z niebieskiej platformy. "Dwa tysiące obcych. Bez żadnych limitów"
- Daniel Magical dostał bana na kicku. Już nie wróci na platformę?
- Jak smakuje nowy zestaw w KFC "Squid Game"? "Cena jest mega wysoka"
- Julii Żugaj pichci ze swoim chłopakiem. Miał być sernik, wyszedł piernik
- Żenujący wpis Amadeusza Ferrariego o Natsu. Przekroczył granicę?
- Straszna metamorfoza za kratami. Rosyjski youtuber ukarany za żarty
- Polskie miasta generują swoje Labubu. Wyszły z tego niezłe potworki