x

Wywar z Igi Świątek i esencja z gejów. Powstał "zapach grzechu LGBT"

Źródło zdjęć: © Wikipedia
Maja Kozłowska,
27.03.2024 16:30

Abp Tadeusz Wojda niedawno stanął na czele polskiego Episkopatu. W przeszłości duchowny stwierdził, że Polska cuchnie LGBT. Grupa Stonewall postanowiła uwięzić "zapach grzechu homoseksualizmu" w butelce.

Wśród polskiego duchowieństwa nie brak wysoce kontrowersyjnych jednostek. Wyliczankę można zacząć od ekskomunikowanego Michała Woźnickiego, poprzez jakże popularnego ks. Natanka, a skończyć na abp. Tadeuszowi Wojdzie. Duchowny trzymał pieczę nad metropolią białostocką i gdańską, a niedawno został namaszczony na przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski.

Wojda aktywnie walczył z aktywizmem na rzecz praw osób LGBT. Był zagorzałym przeciwnikiem marszów równości i posunął się do "odważnego" stwierdzenia.

Cuchniemy grzechem homoseksualizmu. Cuchniemy grzechem LGBT

- powiedział Abp Wojda w 2020 r.

Teraz jego słowa mają szansę się urzeczywistnić. Z jednym drobnym wyjątkiem: Polska będzie pachnieć - nie śmierdzieć. Grupa Stonewall stworzyła esencję "inspirowaną" obraźliwą wypowiedzią kapłana.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rodzice nie mogli tego zrozumieć". Way of blonde i Maschines planują dziecko

Perfumy o zapachu grzechu LGBT - jak pachnie homoseksualizm w płynie?

"Przyzwyczailiśmy się do obraźliwych wypowiedzi hierarchów polskiego kościoła, ale tym razem postanowiliśmy zamienić te słowa na coś dobrego!" - pisze na swoim profilu Grupa Stonewall.

Organizacja wzięła do serca słowa abp. Wojdy i tak właśnie powstał oryginalny Zapach grzechu LGBT.

"Zapach stworzony z esencją miłości, nutą bliskości bez nawet najdrobniejszej kropli wykluczenia. Powstał po to, żeby złe i szkodliwe słowa zamienić na coś pozytywnego" - komunikuje radośnie Grupa Stonewall.

Jak zatem pachnie esencja geja? Niestety, dokładne nuty zapachowe zawarte w perfumach nie zostały ujawnione.

trwa ładowanie posta...

Zapach grzechu LGBT - pomoc psychologiczna dla osób potrzebujących

Deal jest prosty. Po wpłaceniu minimum 50 zł na zrzutkę przeznaczoną na wsparcie psychologiczne dla osób LGBT, każdy darczyńca otrzymuje dodatkowo specjalne podziękowanie wraz z próbką "Zapachu grzechu LGBT". Ciekawe, czy zdąży przyjść przed Świętami... Wypadałoby pochwalić się przy rodzinnym stole nowymi perfumami.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 4
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Paweł,zgłoś
Właśnie usłyszałem w Szkiełku i od razu wpłaciłem. Iga też się włączyła? To fenomenalna sportsmenka, ale dla mnie przede wszystkim wspaniały człowiek z wielkim sercem i mądrą głową.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Świetny pomysł
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się