Mężczyzna wydał ogromne pieniądze, aby wyglądać jak pies

Wydał ogromne pieniądze, by wyglądać jak pies. Co na to jego rodzina?

Źródło zdjęć: © YouTube - Chcę być zwierzęciem / Canva, YouTube
Natalia Witulska,
15.08.2023 12:00

Japończyk miał w życiu jeden cel. Chciał wyglądać i czuć się jak prawdziwy pies. Udało mu się spełnić marzenie. Ujawnił, co o tym wszystkim sądzą jego najbliżsi.

Japoński miłośnik psów zdobył sławę w internecie. Wszystko dlatego, że pochwalił się zakupem bardzo realistycznego stroju psa. Mężczyzna udostępniał filmy, na których przebrany za owczarka szkockiego był wyprowadzany na spacery oraz chodził na smyczy.

Mężczyzno-pies na YouTube zgromadził ponad 50 tys. subskrybentów. Opowiedział, jak na jego oryginalne hobby zareagowali najbliżsi.

Mężczyzna w stroju psa o reakcji rodziny

Mężczyzna znany w internecie jako Toco wydał ponad 2 mln jenów po to, aby kupić realistyczny kostium psa i spełnić marzenie o życiu jak zwierzę. Japończyk w rozmowie z New York Post opowiedział, w jaki sposób rodzina zareagowała na jego dość oryginalne hobby. Mężczyzno-pies przyznał, że bliscy początkowo byli dość mocno zaskoczeni tym, co planuje zrobić Toco, ale ostatecznie wszystko zaakceptowali.

- Bardzo się cieszę, że dobrze to przyjęli - powiedział Toco w wywiadzie dla New York Post.

【着ぐるみ】ラフ・コリーが卓球してみた!

Toco przyznał w rozmowie, że przebiera się w psa raz w tygodniu. Wychodzi wtedy na spacery do parku, wita się z innymi czworonogami, a nawet wykonuje sztuczki w zamian za łakocie. Wszystkie występy udostępnia na kanale na YouTube.

Trzeba przyznać, że Japończyk spotkał się z ostrą reakcją w internecie. Wielu użytkowników mediów społecznościowych wyśmiewa to, jak ogromne pieniądze wydał na realistyczny strój psa. Inni stwierdzają po prostu, że Toco potrzebuje pomocy specjalistów i nie powinien chwalić się tym, że lubi przebierać się w owczarka szkockiego.

【着ぐるみ】コリーになってみた

- Jest mi po prostu bardzo przykro, że ludzie reagują w ten sposób. Kocham zwierzęta i lubię bawić się jak collie. To moje hobby, które sprawia, że jestem szczęśliwy i inni ludzie też są szczęśliwi - powiedział Toco, odpowiadając na nieprzychylne komentarze.

Toco przyznał, że nie jest jeszcze gotowy, aby pokazać światu swoją prawdziwą, ludzką twarz. Powiedział, że ukrył swoją tożsamość, ponieważ nie chce być oceniany przez znajomych oraz osoby, które go znają.

Źródło: dailymail.co.uk

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 14
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 82
  • emoji smutek - liczba głosów: 20
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 48
Okoń,zgłoś
lekarz specjalista to za mało dla niego...świat się kończy, ciężko nawet nazwać jego chorobę, może niech raz w tygodniu zamieszka w klatce w schronisku to pogadamy wtedy
Odpowiedz
5Zgadzam się0Nie zgadzam się
Misiek,zgłoś
Niestety ale nie każdy umie korzystać z dobrobytu i wolności, a nie wszystko jest dobre. Gość nigdy psem nie będzie tylko robi z siebie idiotę ale to wśród Japończyków bardzo modne. Jak nie damskie siki, paznokcie czy kosmyki włosów to przebranie za psa. Tragedia.
Odpowiedz
10Zgadzam się0Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Nuka,zgłoś
Człes - pół człowiek pół pies
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 20