Matka 12 dzieci

Wydaje fortunę na 12 dzieci. Karmi hot dogami i makaronem

Źródło zdjęć: © truly / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.04.2024 18:30

Pochodząca z Nowego Jorku Veronica Merritt samotnie wychowuje 12 dzieci. 39-letnia matka marzy o większej liczbie potomstwa, ale na przeszkodzie stoi zdrowie i brak pieniędzy na wyżywienie tak dużej rodziny.

Veronica Merritt została mamą w wieku 14 lat. Ze swoim pierwszym mężem doczekała się 10 potomków. Małżeństwo nie przetrwało kryzysu i wzięło rozwód. Kobieta wyszła wtedy za przyjaciela, któremu urodziła kolejną dwójkę dzieci. Teraz jej potomstwo liczy 12 osób - sześciu chłopaków i sześć dziewczyn.

Veronica z perspektywy czasu przyznaje, że nie planowała zajść w ciążę w wieku 14 lat. Nie wiedziała wtedy, jak działa rozmnażanie. Myślała, że musi mieć ukończone 16 lat, aby zostać matką. Tymczasem dwie kreski na teście ciążowym pojawiły się niemal natychmiast po rozpoczęciu aktywności seksualnej.

Nie uważam dzieci za wpadki. To moje małe niespodzianki

- przyznaje Veronica w rozmowie z "Daily Mail".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

NAJJJKA: "Ludzie zakładali się o moje dziewictwo"

Matka 12 dzieci o tym, jak sobie radzi

W rozmowie z "Daily Mail" przyznała, że chciałaby mieć więcej dzieci. Ograniczeniem są problemy zdrowotne. Kobieta przeszła zabieg histerektomii, czyli operacyjnego usunięcia macicy. Lekarze wykryli w jej organizmie mięśniaka.

Drugą przeszkodą stojącą na drodze do liczniejszego potomstwa są pieniądze. Wydatki na żywność pochłaniają z budżetu samotnej matki 24 tys. dol. rocznie (ok. 100 tys. zł). Kobieta karmi dzieci hot dogami, makaronem i ramenem.

trwa ładowanie posta...

Urodziła 12 dzieci. Wydaje fortunę na jedzenie

Rodzina jest beneficjentem rządowego programu pomocy. Co miesiąc dostaje wsparcie w postaci bonów na żywność o wartości 1400 dol. (ok. 5,7 tys. zł). Zdaniem Merritt jest to zbyt niska kwota, aby wyżywić tak liczną rodzinę.

Gdybym chciała więcej dzieci, musiałabym być bogata i wynająć surogatkę

- powiedziała Veronica Merritt. 

- Kiedyś potrafiłam nakarmić 12-osobową rodzinę za 500 dol. miesięcznie. Teraz potrzebuję od 2000 do 3000 dol. miesięcznie, aby wszyscy mogli zjeść ramen. Kiedyś było nas stać na wszystko, a teraz żyjemy na ramenie. Kiedyś o nic nie musiałam się martwić, gdy szłam do sklepu spożywczego - powiedziała Merritt dla "Daily Mail".

39-letnia kobieta zarabia jako twórczyni treści na TikToku. Wpływy z tej działalności są nieregularnie - czasami konto zasili 300 dol., a czasami 70 dol. Veronica planuje ruszyć ze sprzedażą swoich obrazów.

trwa ładowanie posta...

Źródło: Daily Mail

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Alfons Mucha,zgłoś
Brak estetyki seksualnej i wiedzy? Lepiej żyć na koszt państwa i jeszcze narzekać.Dzieci nie mają przykładu z własnej matki, i los jest zagrożony jak i przyszłość..
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się