x

Uczennica pokazała goły brzuch. "Mogę iść tak na maturę?"

Źródło zdjęć: © X
Redakcja Vibez,
09.05.2024 11:00

Matury trwają w najlepsze, a oprócz zadań egzaminacyjnych, kolejnym gorącym wątkiem są... outfity. Stylizacja jednej z maturzystek wywołała prawdziwą burzę.

7 maja oficjalnie rozpoczęły się matury 2024. Pierwszym egzaminem, z jakim zmierzyli się uczniowie, był j. polski. 8 maja pisali test z matematyki, natomiast 9 maja czeka ich próba z obcym językiem nowożytnym.

Sezon matur powtarza się co roku i zatacza idealne koło: stres, memy, przecieki zadań, oszukiwanie, przynajmniej jedno głośne unieważnienie egzaminu, wywiady z maturzystami, no i oczywiście: ubrania, w jakich młodzież pojawiła się w salach egzaminacyjnych.

Matura jest egzaminem państwowym i tak się utarło, że należy się na nią ubrać elegancko. Biała koszula, czarne spodnie, spódniczka - tego typu klimaty. Z biegiem lat powaga zaczęła odrobinę spadać i wiele osób stawia po prostu na komfort. Siedzenie w sztywnym kołnierzyku zapiętym pod szyję w połączeniu z duszną salą i ogromnym stresem nie pomaga nikomu. W maturalną modę wkradają się więc elementy stylu casualowego. Gdzie jednak leży granica?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

ZETKACPER: CHCĘ ZOSTAĆ POLITYKIEM!

Odsłoniła pępek. Jej maturalny outfit zobaczyło milion osób

Tegoroczna maturzystka dodała na portal X zdjęcie swoje stylizacji na maturę. Post opublikowała rano 8 maja, więc zapewne dotyczyło to outfitu na egzamin z matematyki. Dziewczyna na zdjęciu ma na sobie czarne spodnie z dużymi kieszeniami, krótki czarny top, który odsłania brzuch, przez który biegną dwa czarne paski zwieńczone srebrnym łańcuszkiem oraz narzuconą na to białą koszulę. Jej wpis został wyświetlony ponad milion razy.

trwa ładowanie posta...

Odpowiedni strój na maturę. Internauci są podzieleni

Wpis maturzystki wybuchł na ogromną skalę, a dziewczyna otrzymała wiele negatywnych komentarzy. Zdecydowała się nieco uspokoić nastroje.

LUDZIE USPOKÓJCIE SIĘ, ZAPIĘŁAM KOSZULĘ, A SPODNI INNYCH NIE MIAŁAM XDDD

- napisała na X.

Nie wszyscy jednak kupują to wyjaśnienie.

"Może zabrzmię jak stara baba, ale kilka lat temu jakbym się tak ubrała na maturę, to moja wychowawczyni by mnie co najmniej zjadła wzrokiem i skomentowała negatywnie mój ubiór. Ewentualnie by mnie nie wpuściła" - pisze pain. "Ja nie wiem, czy to bait, czy serio maturzystom tak już odbiło, żeby na egzamin tak przychodzić, nosz błagam" - dodaje kolejna osoba. "A wiecie, że ja rok temu poszłam na maturę w dresach? lol xD" - kontruje inna internautka. "Ale się zesraliście. Na maturę powinno się ubierać komfortowo przede wszystkim ,a nie że siedzicie sztywno podczas intensywnego wysiłku psychicznego" - podsumowuje majeczka. "Wy raz w życiu nie potraficie się ubrać odpowiednio do sytuacji" - wtrąca pyśka.

Najwięcej głosów opowiada się za tym, że zapięcie koszuli sprawi, że outfit stanie się odpowiedni, elegancki i schludny. Niektórzy twierdzą, że dziewczyna specjalnie rozpętała aferę, pokazując goły brzuch.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 6