Taco Hemingway dementuje plotki o współpracy z Mc'Donalds

Taco Hemingway x McDonald's? "To jest całkowita nieprawda"

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,27.05.2024 16:45

Taco Hemingway podczas jednego z ostatnich koncertów odniósł się do pogłosek na temat rzekomej współpracy z McDonald's. Wychodzi na to, że raper wciąż trzyma się swojego postanowienia o niepodejmowaniu współprac reklamowych.

Filip Szcześniak w swoich tekstach wielokrotnie wyrażał niechęć do angażowania się w projekty reklamowe. W jednym z utworów artysta wyraźnie stwierdził, że unika wszelkich form współpracy z firmami reklamowymi. Co więcej, Taco Hemingway miał nawet odrzucić propozycję udziału w kampanii reklamowej McDonald's, zanim sieć fast foodów zdecydowała się na współpracę z innym polskim raperem, Matą.

Obecnie McDonald's prowadzi kampanię reklamową pod hasłem "Big Mac. Big Mac wśród burgerów". Slogan ten, choć bezpośrednio odnosi się do jednego z produktów oferowanych przez sieć, może być również interpretowany w kontekście różnych aspektów życia. McDonald's zdecydował się na takie podejście, tworząc analogie między swoim flagowym burgerem a różnymi osobami i przedmiotami.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mestosław: "Ślub wezmę w Brazylii i... w Polsce". Gdzie zamieszka z mężem i dzieckiem?

Na Instagramie sieci restauracji pojawiła się m.in. reklama, w której Bałtyk jest określany jako Big Mac wśród polskich mórz. Jednak to nie sam slogan przyciągnął uwagę internautów, ale inny element grafiki. Na zdjęciu widzimy plażę z leżakiem, kocem i żółtym parawanem. Na parawanie widnieje napis "1-800-OŚWIECENIE", który jest tytułem ostatniego albumu Taco Hemingwaya.

W związku z powyższym pojawiły się przypuszczenia, że Taco zmienił zdanie i podjął współpracę z Mc'Donalds. Wcześniej raper odrzucił propozycję współpracy z McDonald's. Zamiast niego, sieć zdecydowała się na współpracę z Matą. W 2021 r. młody Matczak promował zestaw z potrójnym cheeseburgerem i vanilla matcha latte.

Taco Hemingway zdementował pogłoski o współpracy z McDonald's

Taco Hemingway, który w kawałku "2031" sugerował, że może zmienić zdanie na temat udziału w reklamach, odniósł się do krążących po sieci plotek. W piątek, 24 maja w ramach trasy "1-800-TOUR" raper pojawił się na Ergo arenie w Gdańsku, gdzie na jednym z filmików uchwyconych przez fana zdementował pogłoski o współpracy z McDonald's.

Reklamę robicie, a to jest całkowita nieprawda. Już badamy, co tam się będzie działo, w zasadzie… nie mam pojęcia, co się wydarzyło. Tak że tylko chciałem uspokoić, bo niektórzy się martwili

- słyszymy Taco na nagraniu.
trwa ładowanie posta...

Niewykluczone, że za teledysk do "Gelato", w którym pojawiły się żółte parawany z napisem "1-800-OŚWIECENIE" oraz za reklamę Maka, w której widzimy identyczny transparent, odpowiadały te same osoby. Po prostu parawan pasował do nagrania, bo był w charakterystycznym dla restauracji żółtym kolorze. Inna opcja jest taka, że Szcześniak ma fanów w szeregach McDonald's, których zdaniem artysta zasłużył na miano "Taco Hemingway. Big Mac wśród polskich raperów".

Taco Hemingway - Gelato (prod. Rumak)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0