Mata zapomniał wysłać zwrotkę Taco

Mata zapomniał wysłać zwrotkę Taco. Materiał się nie zmarnował

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,07.06.2024 15:45

Mata miał pojawić się na płycie "Europa" Taco Hemingwaya, ale zapomniał wysłać swoją zwrotkę na czas. Materiał jednak nie przepadł - Młody Matczak wykorzystał jego fragmenty w swoich późniejszych hitach.

W 2020 r. na polskiej scenie muzycznej miało dojść do wyjątkowej współpracy. Mata, wówczas młody i obiecujący raper, miał pojawić się na płycie Taco Hemingwaya w utworze "Ortalion" z albumu "Europa". Niestety, Michał nie zdążył dostarczyć swojej zwrotki na czas, co uniemożliwiło jego udział w projekcie.

Raper z rozbrajającą szczerością po czterech latach przyznał w relacji na Instagramie, że nagrał swoją część, ale zapomniał ją wysłać. "Ciekawostka: w 2020 nagrałem taką zwrotkę na płytę Taco Hemingwaya, ale zapomniałem podesłać na czas" - napisał Mata. Co jednak stało się z tą zwrotką?

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Mestosław: "Ślub wezmę w Brazylii i... w Polsce". Gdzie zamieszka z mężem i dzieckiem?

Mata: "Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło"

Okazuje się, że materiał, którego Mata nie dostarczył na czas, nie został zmarnowany. Raper opublikował kolejną relację, w której wskazał, że fragmenty zostały wykorzystane w dwóch popularnych utworach: "Kiss cam (podryw roku)" oraz "La la la (oh oh)" z White'em 2115.

Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło, bo gdyby nie to, to nie powstałby "Kiss cam" i "La la la (oh oh)" z White'em 2115. Parę lat później mają one łącznie 277 456 607 odsłuchań (Spotify + YouTube)

- za co raper podziękował swoim fanom.
trwa ładowanie posta...

"Kiss cam (podryw roku)" osiągnął ogromny sukces, stając się drugim polskim utworem, który przekroczył barierę 100 mln streamów na Spotify, zaraz po "California" White'a 2115.

Collab między raperami w końcu doszedł do skutku. W 2021 r. Mata wydał album "Młody Matczak", na którym pojawił się Taco Hemingway w utworze "Kurtz". Pomimo wcześniejszych niepowodzeń, obaj artyści kontynuowali swoją współpracę, co zaowocowało jednym z najciekawszych duetów na albumie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0