Selena Gomez zaskoczyła fanów. Zapłaciła za ich zakupy?
Selena Gomez postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom. Piosenkarka odwiedziła jeden z nowojorskich sklepów z kosmetykami, a następnie sprezentowała klientom produkty z Rare Beauty.
Selena Gomez to amerykańska piosenkarka i aktorka, która zdobyła serca fanów na całym świecie. Artystka rozpoczęła swoją karierę w młodym wieku - z początku występowała w popularnych serialach Disney Channel, takich jak "Czarodzieje z Waverly Place" czy "Zbrodnie po sąsiedzku".
Debiut Seleny w świecie muzyki okazał się równie spektakularne, co występy aktorskie. Jako solowa artystka wydała masę albumów, które zdobyły zarówno uznanie słuchaczy, jaki i krytyków. W swojej twórczości ma ogrom hitów, które swojego czasu pobijały listy przebojów np. "Lose You to Love Me", "Come & Get It" czy "Love You Like A Love Song".
Selena Gomez założyła firmę z kosmetykami
Rare Beauty to marka kosmetyczna założona przez Selenę w 2020 r., której głównym założeniem jest promowanie samoakceptacji i autentycznego piękna. Produkty piosenkarki szybko podbiły rynek. Szczególnie viralowe stały się róże w płynie, które pokochał cały TikTok. W ofercie znajdują się także lekkie podkłady, korektory, błyszczyki, cienie do powiek i eyelinery - wszystkie stworzone z myślą o naturalnym efekcie i komforcie noszenia.
Piosenkarka zapłaciła za zakupy fanów?
26 marca Selena postanowiła zrobić niespodziankę swoim fanom. Udała się do jednego z punktów Douglasa znajdującego w Nowym Jorku. Piosenkarka ogromnie podziękowała publiczności za wsparcie. Wspomniała o nadchodzących premierach muzycznych, którymi jest bardzo podekscytowana. Następnie powiedziała, że każdy klient będący w sklepie może wybrać jedną rzecz sygnowaną jej nazwiskiem, a ona za nią zapłaci. Uradowany tłum zaczął wiwatować. W końcu nie codziennie spotyka się Selenę Gomez, która kupuje ci prezenty... W mediach społecznościowych pojawiły się filmiki z całego zajścia. Fani, którzy nie mieli tyle szczęścia, żeby uczestniczyć w evencie, zazdroszczą tym, którym się to przytrafiło.
Popularne
- PiriPiri zrobiło pierwsze w Polsce lody z kebabem. To nie jest żart
- Wersow wypuściła "Dorosłe serce". Śpiewa, że otrzymała chłód
- Rosyjski youtuber przesadził z prankami. Policja nie miała litości
- Pierwszy na świecie wyścig plemników. Będą zakłady, kamery, a nawet komentator
- "Best feeling, pozdro z fanem". O co chodzi w tym trendzie?
- Bombardiro Crocodilo i inne brainroty AI. Ten trend wyżre ci mózg
- Sylwester Wardęga przegrał z Marcinem Dubielem. Musi zapłacić 350 tys. zł?
- Gimpson (Gimper) ogłosił swój ostatni koncert. Klub wyprzedał W GODZINĘ
- Julia Żugaj ma nowego chłopaka? "Jest dla mnie teraz ogromnym wsparciem"