Zendaya napiała się "różowego wywaru z Igi Świątek"?

Napiła się "wywaru z Igi"? Zendaya na meczu Igi Świątek

Źródło zdjęć: © @Indian Wells Press
Marta Grzeszczuk,
18.03.2024 10:45

Zendaya i Tom Holland obserwowali z trybun finał turnieju, który wygrała Iga Świątek. Po meczu aktorka osobiście gratulowała pierwszej rakiecie kobiecego tenisa zwycięstwa. Czym jest "różowy wywar z Igi Świątek", który pojawił się w wielu komentarzach do wspólnych zdjęć?

Polskie media tradycyjne i społecznościowe 18 marca podbiły zdjęcia Igi Świątek i Zendayi z finału turnieju WTA 1000 w Indian Wells w Stanach Zjednoczonych. Zendaya, która obserwowała mecz z trybun wspólnie z partnerem Tomem Hollandem, po wygranej osobiście pogratulowała polskiej tenisistce. W mediach społecznościowych wiele osób marzy, żeby "znaleźć sobie kogoś, kto będzie na mnie patrzeć jak Zendaya na Igę".

Iga Świątek skomentowała spotkanie z Zendayą

26 kwietnia do kin wejdzie film "Challengers", w którym Zendaya wcieliła się w kończącą karierę gwiazdę tenisa. Na konferencji prasowej po wygranym meczu i zdobyciu tytułu Iga Świątek powiedziała: "Jasne, że spotkanie Zendayi to szaleństwo, ale z drugiej strony to człowiek jak każdy z nas. Byłam więc po prostu szczęśliwa, że lubi tenis i że wychodzi film o tematyce tenisowej. Zapowiada się naprawdę ekscytująco [...] Jeśli chce, może ze mną poćwiczyć w każdej chwili" - zaśmiała się tenisistka.

trwa ładowanie posta...

To nie pierwszy polski wątek dotyczący Zendayi. W zeszłym roku wspólnie z Tomem Hollandem aktorka świetnie bawiła się na koncercie Beyoncé w Warszawie. Jeden z popularniejszych komentarzy w tym kontekście na portalu X to: "Najpierw Zendaya i Tom na koncercie Beyoncé w Polsce, teraz mecz Igi Świątek, manifestuje koncert Taylor". Taylor Swift wystąpi na Stadionie Narodowym 1, 2 i 3 sierpnia.

Czym jest "różowy wywar z Igi Świątek"?

Wiele komentarzy w mediach społecznościowych insynuuje, że Zendaya jest pod wpływem "różowego wywaru z Igi". "Napiła się wywaru z Igi i zakochana teraz jest" - sugerowała jedna z użytkowniczek portalu X. Inna wyznała: "Zendaya patrzy na Igę jak ja na różowy wyciąg z Igi Świątek".

trwa ładowanie posta...

"Różowym wywarem z Igi Świątek" fani pierwszej rakiety kobiecego tenisa nazywają jedną z wersji vitamin water z Oshee. Na jej etykiecie znalazły się zdjęcie i autograf tenisistki. Napój zrobił imponującą karierę w mediach społecznościowych, gdy pojawił się w ofercie w zeszłym roku. "Różowy" nie jest jedynym dostępnym smakiem sygnowanym przez Igę Świątek, ale to właśnie ta truskawkowo-melonowa wersja podbiła serca i kubki smakowe klientek i klientów.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0