Wielki brzuch ciążowy

Pokazała brzuch ciążowy. Trudno obejrzeć tylko jeden raz

Źródło zdjęć: © @carlakmusicc / TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,20.06.2024 18:15

Czy ciążowy brzuch może uczynić z kogoś gwiazdę internetu? Przykład pewnej młodej mamy pokazuje, że jest to możliwe. Carla Kiavett zyskała sławę za sprawą jednego nagrania.

Ciąża jest dla wielu kobiet jednym z najszczęśliwszych okresów życia. Dziewięciomiesięcznemu wyczekiwaniu na potomstwo towarzyszy kupowanie ubrań dla dziecka, przygotowywanie pokoju, wybieranie imienia oraz zbieranie gratulacji od rodziny i przyjaciół z okazji powiększenia rodziny.

Okres ciąży z pewnością na zawsze zapadnie w pamięci Carli Kiavett. Jest ona artystką i tancerką, którą obserwuje na TikToku ponad 200 tys. fanów. Kobieta nagrała film, gdy jest w 34. tygodniu ciąży, czyli na bardzo zaawansowanym etapie. Klip pobił rekordy popularności, zdobywając ponad 71 mln wyświetleń.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

"Rodzice nie mogli tego zrozumieć". Way of blonde i Maschines planują dziecko

Kobieta z ogromnym brzuchem ciążowym

Carla Kiavett zyskała oszałamiającą popularność za sprawą tego, że pokazała brzuch ciążowy. Ten przybrał ogromne rozmiary. Na skórze widoczne są rozstępy. "Urodzisz nastolatka?" - pytają się zszokowani internauci.

Młoda mama pokazuje na nagraniu, że jest w świetnej formie. Jest ubrana w krótki, brązowy top, dzięki któremu eksponuje ciążowy brzuch. Uśmiechnięta artystka znajduje nawet siłę, żeby zataczyć przed kamerą.

Pod filmem pojawiła się lawina komentarzy. "Ciekawe, ile jest tam dzieci", "To będą pięcioraczki", "To dziecko mieszka w pałacu". Niektórzy internauci wyrazili zaniepokojenie rozstępami widocznymi na brzuchu kobiety.

trwa ładowanie posta...

Rozstępy na brzuchu ciążowym. Co to oznacza?

Rozstępy występują bardzo często podczas ciąży. Pojawiają się u ośmiu na 10 kobiet spodziewających się dziecka. Nie są szkodliwe. Nie powodują problemów zdrowotnych i nie wymagają specjalistycznego leczenia.

"Po urodzeniu dziecka rozstępy stopniowo bledną, przekształcając się w blizny i stają się mało zauważalne. Prawdopodobnie nie znikną całkowicie" - wyjaśnia pielęgniarka cytowana przez portal The Sun.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0