Mama Julii Żugaj wygląda jak jej siostra. Wystąpiły w telewizji
Jak wygląda mama jednej z najpopularniejszych influencerek w Polsce? Fani Julii Żugaj mogli się o tym przekonać, oglądając program Krzysztofa Ibisza "Demakijaż". W programie wystąpiła Paula Sosińska ze swoją córką Julią.
Julia Żugaj od lat jest na absolutnym topie w polskim internecie. Na szerokie wody wirtualnej sławy wypłynęła dzięki udziałowi w Teamie X, czyli grupie influencerów, którzy mieszkali pod jednym dachem i wspólnie nagrywali content. Po zakończeniu tej współpracy zaangażowała się w wielu projektach - wydała dwa minialbumy, powieść, ruszyła w trasę koncertową, a jesienią 2024 r. zajęła drugie miejsce w finale 15. edycji "Tańca z gwiazdami", gdzie jej partnerem był Wojciech Kucina.
Podobne
- Nowy chłopak Julii Żugaj? Internauci wytypowali już nazwisko
- Czekanie dobiega końca. Mama Świnka ujawnia płeć dziecka
- Przykre komentarze o Julii Żugaj. Trądzik to nie powód do wstydu
- Jak Sheo radzi sobie po rozstaniu z Julią Żugaj? Szczere wyznanie
- Julia Żugaj w nowej roli? Te słowa usłyszała cała Polska
Ogromnym wsparciem dla młodej gwiazdy jest jej mama, Paula Sosińska. Kobieta była otwarta na to, aby jej obie córki - Julia i Sonia - spróbowały swoich sił w internecie. Sonia odważyła się pierwsza działać w sieci, ale z czasem ograniczyła swoją aktywność, bo zniechęcił ją hejt. Z kolei mama obu dziewczyn ma swój profil na Instagramie, na którym obserwuje ją ponad 19 tys. fanów.
Kim jest mama Julii Żugaj?
Kobieta nie bryluje w mediach i występ w programie Ibisza był dla wielu ludzi pierwszą okazją, by przekonać się, kim jest mama Julii Żugaj. Trudno nie zwrócić uwagi na to, jak młodo wygląda mama Julii Żugaj i jak uderzająco podobna jest do córki. Ciekawostką jest to, że urodziła przyszłą gwiazdę internetu w młodym wieku, mając 18 lat.
Pod zdjęciami, na których influencerka pozuje w towarzystwie mamy, można znaleźć wiele ciepłych komentarzy: "Mama z córką, identyczne jesteście!", "Ale wy wszystkie we 3 jesteście piękne i cudowne", "Córka podobna do mamy", "Pani ma wielkie szczęście że ma taką córkę jak Julke", "Słodkie to, jak pani wspiera Julkę, na pewno daje jej dużo".
Popularne
- Czy 100 ludzi pokona goryla? Absurdalne pytanie rozpala internet
- Ile lat więzienia czeka Brainroty z TikToka? Bombardiro Crocodilo pocierpi najdłużej
- Uczestnik "Twoje 5 minut 3" wydał oświadczenie. "Nie jestem psycholem"
- Budda bawi się w USA? Nagrania z youtuberem obiegły internet
- Wiedźmin z Temu? Wyciekły zdjęcia z planu 5. sezonu serialu
- Dawid Podsiadło szuka młodych artystów. Zorganizował ciekawy konkurs
- Odważna decyzja Wersow? Przez cały maj będzie o niej głośno
- Dubaj opanował Polskę. Do Lidla trafiły dubajskie lody
- Polała się krew, Friz w szoku. Dramat na castingu do "Twoje 5 Minut 3"