Patryk Tołkaczewski wyjaśnia hejtera

Pojechał skonfrontować się z hejterem. Pokonał 250 km

Źródło zdjęć: © Patryk Tołkaczewski / Facebook
Oliwia Ruta,
07.01.2024 16:30

Zawodnik KSW nie godzi się na obrażanie swojej rodziny. Pojechał do hejtera, żeby go wyjaśnić. Nagrał story sprzed jego domu.

Patryk Tołkaczewski, znany pod pseudonimem "Gleba", ostatnimi czasy musiał mierzyć się z dużą ilością hejtu. Brał udział w występach federacji GROMDA, przez co stał się osobą publiczną. Wraz z rozpoznawalnością musiał zacząć mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami. Hejterzy nie szczędzili też jego najbliższych.

Patryk Tołkaczewski wziął sprawy w swoje ręce

Gleba postanowił walczyć z hejtem. Pojechał do jednego z internautów, który obrażał jego rodzinę. Bardzo chciał się z nim spotkaćporozmawiać. Przebył specjalnie 250 km. W drodze po sprawiedliwość napisał na instagramowym story: "Mnie można hejtować, ale nigdy mojej rodziny!!". Pod domem chłopaka nagrał filmik, w którym wyjaśnił, że zrobił to, aby być w zgodzie z samym sobą. Podobno porozmawiał z całą rodziną i wszystko sobie wyjaśnili. W tle nagrania słyszymy także ojca rzekomego hejtera, który ponownie przeprasza za czyny swojego syna.

trwa ładowanie posta...

Po wizycie w domu hejtera Gleba opublikował na swoim instagramie statement: "Hejterzy potrafią zniszczyć komuś życie zza ekranu swojego telefonu lub komputera chcąc zaimponować innym. Wyloguj się do życia! Nie niszcz innych, nie niszcz komuś życia!".

Statement Patryka Tołkaczewskiego
Statement Patryka Tołkaczewskiego (Patryk Tołkaczewski , Facebook)

Użytkownicy portalu X nie pozostali obojętni na całą sprawę. Prześmiewczo komentują: "gość, który bije ludzi na trybunach jeździ kogoś umoralniać, bo go ktoś zwyzywał na tiktoku", "musi mieć ciekawe życie, jak ma czas tropić 12-latków". Nie brakuje także wpisów krytykujących zachowanie Gleby: "zastraszanie ludzi pod hasłem stop hejt", "lekko żałosne, bo ewidentnie o wyświetlenia chodzi".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0