Międzynarodowa kariera Polaka? "Meksyk kocha Podsiadło"

Międzynarodowa kariera Polaka? "Meksyk kocha Podsiadło"

Źródło zdjęć: © YouTube
Oliwia Ruta,
25.06.2024 11:30

Dawid Podsiadło niedawno zakończył stadionową trasę koncertową. Finałowe show artysty odbyło się na Stadionie Śląskim. Ludzie z całej Polski zjechali się, aby zobaczyć jego występ. Na widowni pojawili się również Meksykanie.

Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce. Piosenkarz bez problemu wyprzedaje koncerty w największych stadionach w kraju. Można go znać z przebojów takich jak "Trójkąty i Kwadraty", "W Dobrą Stronę" czy hitu z najnowszego albumu "Lata Dwudzieste" - "To co masz Ty".

trwa ładowanie posta...

Latem 2024 r. gwiazda odwiedziła cztery miasta, w których zagrała łącznie siedem ogromnych koncertów. Wydarzenia odbyły się na gdańskiej Polsat Plus Arenie, poznańskim Enea Stadionie, wrocławskiej Tarczyński Arenie oraz chorzowskim Stadionie Śląskim. Widowiskowy występ przyjechały obejrzeć fani prosto z Meksyku.

Niesamowite show Dawida Podsiadło

22 i 23 czerwca odbyły się dwa finałowe koncerty stadionowej trasy Dawida Podsiadło. Jak zwykle nie zabrakło niesamowitych efektów specjalnych takich jak buchający ogień, confetti, fajerwerki, latające delfiny czy zachwycające wizualizacje na telebimach. Dodatkowo piosenkarz zaprosił na scenę aż sześciu gości. Wraz z nim wystąpili Ralph Kaminski, Artur Rojek, Kaśka Sochacka, Kortez oraz Vito Bambino.

trwa ładowanie posta...

Przyjechała na koncert aż z Meksyku

Mimo ogromnej popularności Dawida Podsiadło w Polsce, artysta nie robi kariery międzynarodowej. W dalszym ciągu pisze piosenki w naszym języku i skupia się na tutejszej publiczności. Jego talent zaczynają zauważać osoby z zagranicy. Na finałowym koncercie w Chorzowie pojawiła się fanka prosto z Meksyku.

trwa ładowanie posta...

Dziewczyna przyniosła na koncert flagę swojego państwa. Dzięki temu kilkukrotnie pojawiła się na telebimach. Po występie opublikowała post na grupie fanów Dawida Podsiadło. Napisała, że jest z Meksyku i prosi o nagrania, gdy pokazywali ją na ekranach: "Hej, jestem Meksykanką, która dzisiaj, 23 czerwca, była na koncercie Dawida Podsiadło w Chorzowie z meksykańską flagą (z napisem: 'Meksyk kocha Podsiadło'). Ma ktoś może filmik kiedy to pojawiło się na ekranie? Dziękuję! Proszę o przesłanie filmu na ten e-mail".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Amazing!
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się