Koncert Dawida Podsiadło za darmo? Internautki zdradziły patent

Koncert Dawida Podsiadły za darmo? Internautki zdradziły patent

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
21.06.2024 11:30

Wraz z początkiem czerwca Dawid Podsiadło wyruszył w stadionową trasę koncertową. Przed gwiazdą jeszcze tylko dwa występy. Pewne internautki zdradziły, jak obejrzeć niesamowite show za darmo. Patentem podzieliły się z użytkownikami TikToka. Co należy zrobić, aby uczestniczyć w koncercie bez nadwyrężania portfela?

Dawid Podsiadło to jeden z najpopularniejszych artystów w Polsce. Piosenkarz bez problemu wyprzedaje koncerty w największych obiektach w kraju. Można go znać z przebojów takich jak "Trójkąty i Kwadraty", "W Dobrą Stronę" czy hitu z najnowszego albumu "Lata Dwudzieste" - "To co masz Ty".

trwa ładowanie posta...

Latem 2024 r. gwiazda odwiedzi cztery miasta, w których zagra łącznie siedem ogromnych koncertów. Wydarzenia odbędą się na gdańskiej Polsat Plus Arenie, poznańskim Enea Stadionie, wrocławskiej Tarczyński Arenie oraz chorzowskim Stadionie Śląskim.

Jak obejrzeć show Dawida Podsiadły za darmo?

Tegoroczny czerwiec to dość pracowity czas dla Dawida Podsiadły. Artysta zagra aż siedem stadionowych koncertów. Fani odkryli sposób, aby zobaczyć jego występ w zupełności za darmo. Swoim patentem podzielili się na TikToku.

trwa ładowanie posta...

W internecie pojawiło się nagranie dwóch dziewczyn biegnących na koncert Dawida Podsiadły. Wszystko podpisane było słowami: "Pov: My skończyłyśmy wolontariat i biegniemy na darmowy koncert Dawida". Masa osób dopytywała, w jaki sposób udało im się dostać na wolontariat: "dziewczyny, błagam powiedzcie jak dostać taka 'pracę'", "jak dostać taką robotę?", "za darmo to uczciwa cena".

Gdzie szukać ofert wolontariatu?

Z powodu licznych pytań jedna z fanek nagrała tiktoka z wyjaśnieniami. Dziewczyna zdradza, że najwięcej ofert znajduje się na grupkach na Facebooku: "Uważam, że grupki na Facebooku to jest najlepsze źródło informacji. Ja dosłownie wszystkiego tam szukam To jest mega łatwe. Wystarczy wpisać "wolontariat", dołączyć do każdej możliwej grupki, która wam wyskoczy i będą wam się pojawiać posty z tych grupek". To właśnie w taki sposób internautka znalazła ofertę wolontariatu na koncercie Dawida Podsiadły.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1