Louis Tomlinson w filmie Podsiadło? No... można tak powiedzieć
Film "Dawid Podsiadło - Dokumentalny" właśnie pojawił się na Netfliksie. Fani piosenkarza mają szansę zobaczyć backstage "Stadionowej Trasy 360". Jak się okazuje, w materiale można dostrzec easter egga skierowanego w stronę słuchaczy Louisa Tomlinsona. Co to takiego?
Louis Tomlinson to brytyjski wokalista i autor tekstów, który podbił serca fanów jako członek zespołu One Direction - jednego z najbardziej rozpoznawalnych boys bandów na całym świecie. Po zakończeniu działalności grupy Louis skupił się na solowej karierze. Artysta wydał dwa albumy studyjne "Walls" oraz "Faith in the Future", w których dzieli się osobistymi historiami. Jego muzyka to mieszanka nostalgicznych rockowych brzmień i emocjonalnych tekstów. Piosenkarz jest znany ze swojej silnej więzi z fanami, których nazywa "drugą rodziną".
Podobne
- Spotkanie członków One Direction? Fani wyczuwają reunion
- Oki ogłosił wyjątkowy koncert. Inspirował się Dawidem Podsiadło?
- Tom Odell zachwycony Dawidem Podsiadło i Darią Zawiałow. Padła poważna propozycja
- Chivas ośmieszył SBM? W głośnikach poleciała "California"
- Kotolga zagrała koncert. Było głośniej niż na Skolimie?
Oddany fanclub Louisa Tomlinsona
Louis jest silnie związany ze swoimi fanami. Chętnie wchodzi z nimi w interakcje na koncertach czy ciepło wspomina podczas wywiadów. Zaangażowanie piosenkarza sprawia, że jego słuchacze często mocno go wspierają, organizują przeróżne akcje, a nawet czekają kilka dni na jego występy.
Na portalu X zaczęły pojawiać się posty spostrzegawczych Louies (nazwa fanów Louisa), które zauważyły mały easter egg w dokumencie Dawida Podsiadło. Informacja trafiła nawet do zagranicznych fanów.
Easter egg dla fanów piosenkarza
18 grudnia na platformie Netflix pojawił się wyczekiwany film "Dawid Podsiadło - Dokumentalny". Jak się okazuje, film był interesujący nie tylko dla fanów polskiego artysty, ale również dla Louies. Słuchacze Tomlinsona szybko dostrzegli, że w pewnym momencie pojawił się mężczyzna w koszulce z jego merchu. Informacja szybko obiegła cały internet. Kadr z filmu udostępnił nawet hiszpański fanclub piosenkarza.
Popularne
- Kto wygrał "Twoje 5 Minut 3"? Szalony finał talent show Friza
- Znamy finalistów "Twoje 5 Minut 3". Decyzja jury zaskoczyła widzów
- Album "Północ/Południe" Quebonafide do kupienia. Ile kosztuje?
- Quebonafide zagra dwa ostatnie koncerty. Co w pożegnalnym merchu?
- W Gliwicach stanął gigantyczny posąg "kciuka w górę". Co na to mieszkańcy?
- Gdzie jest Kuba Paniczko? Burza pod utworem "Moje 5 Minut"
- Jeff Bezos na swoje wesele wynajął... Wenecję? "Skoro cię stać, płać wyższe podatki"
- Pokazali d*py w "Twoje 5 Minut 3". Co jest gorsze: to, czy obgryzanie paznokci u stóp?
- Salt Wave by Porsche. Easy life na festiwalu - balans między muzyką i chillem